Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha hétköznap...

Mit tegyek, ha hétköznap teljesen egyedül vagyok munkahely kivételével? Hétvégére meghülyülök a sok egyedülléttől. Annyit vagyok egyedül, hogy agresszív vagyok mindenkivel.

Figyelt kérdés

Nem mindenkivel, mert húgommal, ha találkozunk, akkor vele nem dilizek, de mással igen. Munkahelyen is egész nap agresszív vagyok, ha valaki beleszól a dolgomba, vagy ha az ő kedvéért akar olyat, aminek nem látom értelmét. Itthon ma tudnék olvasni, takarítani, főzni, sétálni egyedül, de nekem már semmihez nincs hangulatom, amit egyedül kell csinálni. Néha, már ritkábban szoktam menni barátokkal valamerre, de az nem pótolja a sok egyedül eltöltött időt. Ha a barátom itt van, vele is szoktam dilizni, mert egyre nehezebben viselem az emberek dolgait. Megszoktam, hogy senki nem éhes folyton mellettem, senki nem csinál nekem mosogatnivalót vagy koszt, azt csinálok, amit akarok, nem kell kötelezően játszanom a jókedvűt,mikor rossz hangulatom van. De, ezekkel ellentétben rossz is az egyedüllét. Nincs kihez szólni és hétfőn meg alig van hangom, mikor meg kell szólalni. Vannak állataim, de az más. A netes beszélgetés meg már nagyon unalmas, élőben jobb szerintem...

Szóval unom a sok egyedüllétet, de kezdek nem tudni alkalmazkodni senkihez ez miatt. Mit tegyek?


2012. márc. 4. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hihi, dettó! Ismerkedjünk már! :D Hova valósi vagy?
2012. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te gondolom nem egyedül laksz, hanem családdal. Nem? Úgy azért más, mint teljesen egyedül, mert a család hülyeségét megszoktad, de nekem még az sincs...
2012. márc. 4. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Utálsz egyedül lenni, de ha jön valaki, azzal kiállhatatlan vagy... Szerintem egy jó dugásra lenne szükséged.
2012. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenkivel van bajom, csak az olyannal, aki "hétköznapi ember", aki olyan sorozatgyártás. :) Akivel nem csak a hétköznapi dolgokról (evés, tévé, hírek, időjárás) lehet beszélni, nincs bajom.
2012. márc. 4. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy ilyen embert! Sok sikert!
2012. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondani könnyű, mert a munkahelyem ezekkel van tele...
2012. márc. 4. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek, mert én azért vagyok már aggresszív, mert amúgy is nehéz napokat élek, és mindig emberek között kell legyek, itthon, suliban... Jó, nem az a bajom, hogy van családom, félre ne értsen senki, de több idő kellene nekem, hogy elvonuljak...
2012. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló a bajom, mert szeretek egyedül lenni, de hosszútávon nem.Emberek között sem szeretek lenni, mert nem mindegy, ki van körülöttem. Úgy is egyedül érzem magam, ha munkatársaimmal vagyok például. Igaz, van 1-2, aki normális, de a többitől hánynom kell...
2012. márc. 5. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!