Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vannak agresszív gondola...

Mitől vannak agresszív gondolataim?

Figyelt kérdés

Egy ideje már folyton hülye gondolataim támadnak, hogy olyanokat bántok, akit nem kéne. Nem akarok senkit se bántani, de így bevillannak. Ilyenkor nagyon megijedek magamtól.

Lehet ez annak az oka, hogy magamba fojtom, a haragomat feszült vagyok folyton és nem adom ki sehol se a mérgem?


2010. jún. 20. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyenek szerintem mindenkinek vannak, nem kell tőle megijedni, ne legyen bűntudatod miatta. Ezeknek szerintem semmilyen jelentősége nincsen.
2010. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a feszültség lesz az oka. Velem is előfordul, hogy ilyesmi jut eszembe. Csak meg nem tenném soha.
2010. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így jön ki rajtad a stressz, sajnos ez teljesen "normális". Nekem is van néha ilyen gondolatom, de azért vagyunk emberek, hogy elfojtsuk. Esetleg próbálj meg valamit sportolni és ott levezetni a felesleges feszültségeket.
2010. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jún. 21. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!