Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek a rák megelőzésére?

Mit tehetek a rák megelőzésére?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hogy hogy mit?akkor mindenki ezt tenné,eleve nem is lenne.
2012. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem megerőltető mozgásforma minden nap.

Maximum 2000 kalória/nap.

Elegendő folyadék minden nap.

Vitaminok, rostok bevitele.

Szennyezett levegő, víz, adalékanyagok kerülése.

2012. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amiota a nagybatyam meghalt 40 evesen agydaganat miatt, a nagyapam meg (marmint az o apja) elt 72 evet, azota nem agyalok ezen. A nagybatyam elte az igazi egeszseges, mindenre figyelo vigyazo ember eletet mindenfele szempontbol, a nagyapam meg pont az ellenkezoje volt. Na nem sinus-gorbeben jart haza, de minden nap megitta a maga kis konyakos-kaveit, meg froccseit, meg elszivta a napi 2 doboz eros cigijet, megis... A gyerekem sem azert lett rakos, mert egeszsegtelenul elt... Az onkologus azt mondta, ne keressem az okokat, mert remenytelen. Masik okos ember azt mondta, szerinte mindent lehet, az egeszsegtelennek kikialtott dolgokat is, csak mertekkel.
2012. febr. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Unkas válasza:

én 25 évvel ezelőtt 93 napot töltöttem az Orsz.Onkológiai Intézetben...6 kemo és meggyógyultam...

Rengeteg nyers céklalevet és sárgarépa levet ittam

(gyümölcscentrifuga kell hozzá)

Ezek fogyasztása biztosan a megelőzést is elősegíti...

2012. febr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

NE dohányozz, kerülj mindenféle füstös helyeket és füstölt ételeket!

Ne igyál szeszesitalokat!

Kerüld azokat az élelmiszereket, melyekben színezék, tartósító és ízfokozó anyagok vannak, még ha természetes is!

Ne hízz el!

És egyél C-vitamint, szeléniumot és E-vitamint mindenképpen és rendszeresen.

Az egész gyerekjáték :-)

2012. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fuss gyorsabban!
2012. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ne szüless meg!
2012. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A kockázatát mindenképpen csökkentheted megfelelő minőségű táplálkozással, kellő folyadékbevitellel és mozgással. Emellett fontos a megfelelő stressz kezelés is. A SPAR weboldalán nagyon sok remek tanács van az egészséges táplálkozással kapcsolatban (magam is meglepődtem, amikor valamelyik nap arra tévedtem), érdemes böngészni. Mindenféle kategóriákat érintenek a feltöltött dokumentumok, ráadásul a hölgy, aki írja ezeket, a dietetikusi hivatás egyik kiválóságának számít itthon. :)
2012. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az az igazság ,hogy nem tudd sz tenni semmit ellene tenni , csak azt, hogy reménykedsz ,hogy nem teleszel a következő aki rákos lesz. leszel rákos mivel manapság már majdnem minden rákkeltő még az is amire nincs ráírva hogy nem az.
2012. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Leginkább ne dohányozz, és legfőképpen ne foglalkozz ezzel, szarjál rá egyet. Ha menni kell egyszer, úgyis menni kell nem? Akkor meg minek előre fosni?
2012. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!