Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tehetek gátszakadás/gátmet...

Mit tehetek gátszakadás/gátmetszés megelőzésére?

Figyelt kérdés
A gátmasszázs tényleg segít?
2011. márc. 15. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sok jót olvastam a gátmasszázsról, orbáncfűolajjal masszírozzák a gáttájékot. Nekem sajnos az első szülésem komplikált volt, mert nem forgott a kicsim a szülőcsatornában és arctartással jött, szét is vitt szakított mindent, nagyon nehezen gyógyult meg. A másodiknál nagy volt a baba, nagyot vágtak, de nem szakadt, és nagyon szépen és gyorsan meggyógyult.


Szerintem ha van hozzáértő segítséged érdemes kipróbálni.

2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gátmasszázs segít és segít az intim torna is, mert rugalmasabbá válik tőle a hüvely.
2011. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! én alkalmaztam gátmasszázst is és intim tornáztam is és nem szakadtam egyáltalán, vágni sem kellett. szerintem nekem rengeteget segített. 3700 gramm lett a kislányom.
2011. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
torna, masszázs segíthet, de első gyereknél szeretnek vágni, mert jobb, mintha magától össze-vissza repedne. Nekem volt gátmetszésem, és örülök neki. Így sokkal kevésbé nyúlik el a gát
2011. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!