Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tetoválni szeretnék sima...

Tetoválni szeretnék sima orvosi tűvel . Megold6ó ez ha van festékem?

Figyelt kérdés
Rendes festékkel , kézzel csinálnám gép nélkül a tetoválást . mennyire maradna meg ?
2012. febr. 16. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne csináld!Nem lesz szép!Ha rendes tetkót akarsz,inkább áldozz rá egy kis pénzt,de akkor legalább normális lesz!
2012. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen lesz, mint ezek.

Ne csináld, menj szalonba!

2012. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úristen,ezt hogy gondoltad?!Ez azért mégse gyerekjáték,szakemberre kell bízni.Méghozzá megbízható,munkájára igényes szakemberre.Egy lebujban vírust kaphatsz el,vagy bőrrákot,ha magadnak csinálod.Én csak jót akarok,szóval ne csináld!
2012. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A bőrrák nem tetoválástól lesz...
2012. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bőrrákot kapsz el XDXDXD szép volt...
2012. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A bőrrákot nem elkapni lehet,nem arra gondoltam! Csak elkezdi magát szúrkálni,tiszta seb lesz,elfertőződhet!Egy sima sebvakarásból is lehet bőrrák! Nem értem ezen mit kell röhögni!
2012. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tessék lehet nevetni: [link]
2012. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönjük a kimerítő oktatást.
2012. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem oktatás,amúgy nekem is van tetoválásom,és nem ellenzem.De nem tartom jó ötletnek,hogy valaki otthon magának csinálja.Ez az én véleményem,de mindenki azt csinál magával,amit akar..
2012. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem van ilyen tetoválásom még "az így a punk" korszakomból .:D sima tintával csinálták nagyon fájdalmas szerintem magadnak nem feltétlenül tudnád megcsinálni emiatt. megfog látszódni csak ne kapkodd el. nekem még mindig megvan és nekem tetszik.
2012. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!