Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ferfiak. Mitol erzitek magatok...

Ferfiak. Mitol erzitek magatokat igazan ferfinak? Nok. Mitol erzitek magatokat igazan nonek?

Figyelt kérdés
Koszom a valaszokat is elore.
2012. febr. 2. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha puszta kézzel elejtek egy vaddisznót.


Egyébként akkor ha a barátnőm úgy néz rám mintha egy nagy ember lennék.

2012. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vaddisznos jobban tetszett :)
2012. febr. 2. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

„Ha ülök egy szobában, akkor ember vagyok, ha belép egy nő, akkor férfi leszek, és annál inkább vagyok férfi, minél inkább nő az, aki belépett.” (Karinthy Frigyes)


Ez fordítva is igaz.

2012. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen összefügg a férfiakkal az, hogy valaki nőnek érezhesse magát és fordítva is. Én egy kicsit "siker orientált" nő vagyok, akkor érzem magamat igazán jól, ha úgy öltözhetek, ahogy nekem tetszik, így magabiztos leszek, bókokat kapok, amik persze nagyon jól esnek. Ha sikeres is vagyok mellette, akkor még nagyobb lesz az önbizalmam, amiért olykor újabb dicséretek futnak be. Plusz még ha a párom érezteti velem azt, hogy nő vagyok, mellette törékeny lehetek... Ezek összessége adja ki számomra azt, hogy igazán nőnek érezzem magam. :)
2012. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!