Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy érzitek magatokat az új...

Hogy érzitek magatokat az új év első napján? Mit gondoltok, éreztek a idei évvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak azt érzem, hogy ugyanolyan, mint a többi nap volt. Elég rossz hangulatban vagyok...
2012. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én örülök, h vége a tavalyinak, mert az pocsék - mit pocsék? Katasztrofális! - volt.

Igyekszek tenni, h az idei jobb legyen.

2012. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bánomisén ***** válasza:
100%

Tele vagyok várakozással, eseménydús évnek nézünk elébe. Nyáron egy olimpia, télen egy világvége... Zajlani fog az élet!

2013-nak nagyon fel kell kötni majd a gatyáját, ha ezt túl akarja licitálni :-D

2012. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elég jól;)szörnyű évem volt ha a nagyrészét nézzük,és úgy érzem magam,mint akinek sokkal jobb lesz 2012:)már rég nem voltam ilyen nyugodt :)és megkönnyebbült:)remélem így lesz;)
2012. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen pokoli évem, mint a tavalyi az életben nem volt. Semmi nem jött össze, csak a pofára esés. Mi jöhet még ezután?
2012. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Reaper777 ***** válasza:
ugyan úgy érzem magam mint tegnap attól mert szilveszter van semmivel nem leszek rosszabbul
2012. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem érzek. Vártam hogy véget érjen 2011, mert utáltam. Bizakodom hogy ez jobb lesz, bár ez az első nap nem úgy néz ki, mint egy csodálatos évkezdés. :D Bár a tavalyi január 1-jém, meg tök jó volt, az évem mégis egy nagy sz.r.
2012. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam túl jól. :( Délelőtt érkezett a telefon egy halálhírről, szóval az újévet temetéssel kezdem. Ezek után nem várok sokat 2012-től.
2012. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hát,2011-nél már csak jobb év jöhet...
2012. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Számomra 2011 a legek éve volt, nagyon jó!


2012-ben pedig elveszítem az egyik hozzám közel álló rokonomat. Utána pedig talpra kell álljak. Egyrészt az esemény okozta változások miatt, másrészt mert fordulópont jön az életemben.

2012. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!