Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyáltalán nem tudom mi volt...

Egyáltalán nem tudom mi volt a bajom, mi lett akkor velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék bőven és érthetően elmondani a problémámat,remélem értelmes válaszokat kapok a kérdésemre.Ma volt az egyik osztálytársunk szülinapja, és délután elmentünk a haverokkal hozzá. Nagyon hideg volt ut közben, és nem vittem kesztyűt sem, lefagyott eleve a kezem. Nagy nehezen összefagyva odaértünk. Beszélgetünk, kicsit ittunk, jó volt a hangulat. Én ittam 1pohár bort, és egy kis "Vermutot" (közepessen erős ital) ebből egy kispohárral ittam, ettem szendvicset, tortát, sütit. Egyébként én egy kövér gyerek vagyok. Minden nagyon jó volt. Indultam hazafelé. Most is össze-vissza fagyott a kezem. De a másik haverjaimmal ugy beszéltem meg, hogy a szülinap után rögtön megyünk a disco-ba, hogy jót bulizzunk (életem első discója). 21re lett volna megbeszélve a találka velük, én meg 18:30kor indultam meg (hogy hazaértjek kb. 20perc kell tőlle). Nagyon siettem haza, minden rendben volt azon kivül, hogy elfogok késni. Beteszem a biciklim a garázsba, és hirtelen nagyon nagy rosszullét fogott el, szédültem,hányingerem volt, egyszóval nagyon rosszul voltam, azthittem összefogok esni. 2 percig álltam egy hejben, abban reménykedve hogy nem fogok hányni, mg hogy nem fogok összeesni. Ez a rosszullét több mint 5percig tartott. Nagyon rosszul voltam, és ugy gondoltam bemegyek a konyhába leülni, a kiskutyám mindig nagyon boldog ha odamegy valaki, és mikor bementem, leültem, akkor elkezdett rám ugrálni, én meg azt nem is éreztem, alig voltam vele tudatában, hogy ugrál rám a kutyus. Egy hejben ültem lehajtott fejjel vagy 4percig is. Nem hallottam semmit, nem láttam semmit. Annyit hallottam, hogy "sipit a fülem" és azt láttam, hogy minden elvan mosódva. Szinte hogy magamnál sem voltam. Egyre csak imátkoztam hogy legyek jobban, és inkább lemondom a discot, minthogy rossz legyen az egészségem. Nagyon nehezen kezdett csillapodni a fájdalmam, és utánna elmentem letussolni... A kérdésem az lenne, hogy mégis mit tettem rosszul, miért voltak ilyenek a tüneteim, miért voltam ennyire rosszul?? Nem tudok épp válaszhoz jutni. Kérek mindenkit hosszan irjon választ, hogy mégis mibajom lehetett, legjobban örülnék orvosok válaszára, hátha ők jobban eltudnak látni tanácsokkal! Előre is köszönöm a segitségeket!!! :)


15éves Fiú


2012. jan. 28. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

itt orvosok válaszát nemigen fogod olvasni...

azt írtad kövér vagy..és sokat ettél ittál a bulin..

nem tudom mit vársz most..


le kellene fogyni arra még nem gondoltál????

2012. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Úgy gondolom, a szüleidnek kéne elmesélned, hogy mi történt veled. Ők majd megmondják mi a teendő.

Ne itt várj válaszokat.

2012. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy tettek valami drogot az italodba, vagy simán pánikrohamod volt, én pánikbeteg vagyok 4 éve tehát tudom miről beszélek. A pánikroham szédüléssel, hányingerreel, mindjárt elájulok érzéssel jár, meg amit írtál, hogy szinte olyan volt mintha nem is érezted volna a kiskutyád ugrálását. Néha jár zsibbadással fűlzúgással, halálfélelemmel. A fülzúgás attól is lehetett, hogy talán felment a vérnyomásod. Pánikroham következtében is felmehet. [link]
2012. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! A kérdésem az lenne, hogy sűrűm szoktál biciklizni?? Mivel írtad, hogy van bőven túlsúlyod, ezért nem kizárt, hogy szimplán nagyon siettél, és gondolom nem tett jót a sok kajcsi, meg a pia sem, és egyszerűen így reagált a szervezeted, mert hirtelen leterhelted? Én akkor éreztem így magam utoljára, mikor egyszer egy kád nagyon meleg vízbe beültem és mikor kiszálltam egyszerűen elhánytam magam és elájultam... azt mondta a dokim, hogy tök normális sőt még jó is mert rugalmasak az érfalaim ez azt jelenti, hogy a meleg víztől kitágultak az ereim és azért éreztem szarul magam!

Szóval ezt csak azért mondom, hogy nem kell megijedni, mert az is lehet, hogy tényleg csak leterhelted hirtelen a tested és mivel hát van túlsúly ezért a szíved is gyorsabban dolgozik. Lehet át kéne gondolnod, hogy sűrűbben kéne mozognod, hogy le tudd dolgozni ezt a súlyfelesleget, amíg fiatal vagy sokkal könnyebb. Utána időd se nagyon lesz rá! Ha gondolod menj el a háziorvoshoz és kérd ki a tanácsát, hogy vizsgáljon ki, hogy nincs e valami betegséged, esetleg ami miatt hízhattál is, és mitől lehetett a rosszullét, ezen kívül milyen fogyis módszert javasol?

2012. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!