Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanaban eleg erzekeny...

Mostanaban eleg erzekeny vagyok, meg ha viccelnek is velem en komolyan veszem es roszul esik nekem, minden hulyesegen sirok. Mi lehet a bajom, lehet h depreszios vagyok?

Figyelt kérdés
nemtudom miert van igy.
2008. júl. 7. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mostanában menstruálnod? Én mindig érzékenyebb vok.
2008. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Áhh nem lehet hogy csak srtesszes vagy??...

sztem napi 1 óra sétálás kikapcsolódás sokmindent megold..

2008. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján sajnos depressziónak hangzik. Keress fel egy pszichológust, ő biztosan tud majd segíteni!
2008. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran van ilyenem.Nekem van hogy mezesz elött de van úgy hogy csak úgy rámjön.Én ilyenkor mindig beülök a szobámba egyedül és iloyenkor az esik a legjobban ha megnézek egy szívszorító filmet sírok rajta egy sor meg azon hogy milyen szar ez a világ és álltalában ezutánmegnyugszok.Esetleg csinálj valami olyat ami megnyugtat.Haverok , shoppingolás , zenehallgatás, sétálás , és ha van valami strand a közelbe úsz egyett , mozizás.
2008. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!