Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Furcsa dolog...

Mi bajom lehet? Furcsa dolog van velem, és nem értem, hogy mi

Figyelt kérdés

Egész éjjel nem aludtam. Pár napja nagyon furcsán érzem magam, rossz a közérzetem, de nem tudom megmondani, mi bajom van. Folyamatosan szédülök, nincs étvágyam, ha picit éhes lennék véletlenül, kevés kaja után nagyon gyorsan megtelek. Mostmár hányingerem is van. Csak lézengek jobbra-balra. Ha utcán vagyok (levegőn), hamar elfáradok, keresem azt, hogy hova ülhetek le, mert úgy érzem, hogy nem bírok tovább állni. Fáj a halántékomnál. Ezek miatt mostmár feszült is vagyok.

Mi lehet velem? Lázam nincs, torkom sem fáj.


24/L


2010. febr. 22. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz! Kétszer elolvastam a panaszodat, és lehetséges problémád okát kerestem. Két dologra gondolok: alacsonyabb a vérnyomásod, vagy kimerültél, vitaminhiányod lehet. Jobbulást!
2010. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!


Félek, hogy talán nem ilyen egyszerű, mert egész életemben alacsony volt a vérnyomásom, stresszhelyzetben általában 110 körüli, de akkor már nagyon "magas". Alapból olyan 70-80-90/60 körül szokott lenni, és nincs tőle semmi bajom, örököltem.

Vitaminhiány meg lehet, de voltam már vérszegény is, és ennyi minden bajom még azzal sem volt.

Attól félek, hogy valami kiüt rajtam hamarosan, csak még nem tudom előre, hogy mi. Sikerült az egész telet betegség nélkül megúsznom, erre most kerülget valami, hogy tavasz van, csicseregnek a madarak.

2010. febr. 22. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Légyszi, légyszi menjél el a háziorvosodhoz, egy vérképet mindenképpen megérne. Akkor kiderülne, nem vagy e vashiányos. Én is az vagyok most 4-es a vasam és cudarul érzem magamat, éppen úgy mint te. Első voltam. Jó egészséget neked!
2010. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor eltűzök vérvételre!
2010. febr. 22. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet terhesség tünete is.Szédülés,fáradtság,rossz közérzet.Az első 3 hónapban sok mindenkinél ezek vannak.
2010. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kizárt, nincs partnerem. De köszi!
2010. febr. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!