Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon furcsa, és rosszul is vagyok.

Figyelt kérdés

Reggel amikor felkelte, egyszerűen képtelen voltam értelmes mondatokat összerakni. Aztán próbáltam kiszámolni a fizetésem (diákmunka), és a 2 után 7- et írtam például, tehát a számolás is nagyon nehezen ment (nem bonyolult, csak, hogy mettől-meddig dolgoztam). Hozzáteszem, mióta felkeltem, fáj a fejem (elég sűrűn előfordul, de neurológián sem tudtak semmi biztosat mondani rá), émelygek. Ez a reggeli dolog nagyon furcsa volt, rá egy órára körülbelül elmúlt.

Legyetek szívesek a bunkó válaszoktól kíméljetek!

Köszönöm szépen!


2010. júl. 29. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hát reggel tőlem még a nevemet se kérdezzék vagy fél óráig :))) nekem legalábbis reggel felkelés után nem fog az agyam, de lehet nálad ez más. meg ha ez egyszeri eset akkor nem is kell vele foglalkozni, ha rendszeres és tényleg nagyon durva akkor vissza kell menni az orvoshoz.
2010. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami agyi történésre gondolok. Sajnos hamar elzavarják az embert az orvosok, de ha a panaszaid ismétlődnek, a saját érdekedben ragaszkodj az alaposabb vizsgálatokhoz.
2010. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem egy ilyen kis egyszerű "reggel nem fog az agyam" dolog volt, egyszerűen képtelen voltam gondolkodni, nem tudtam, hogy melyik szám után mi jön, alig tudtam összerakni egy egyszerű mondatot is.
2010. júl. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!