Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Mi bajom van?

Mi van velem? Mi bajom van?

Figyelt kérdés
háromszor már rosszul lettem szédültem és forgott velem a világ , tegnap strandon voltam anyával és megint szédülni keztem de ez rosszabb volt mint mind a három együtt véve szédültem úgy hogy semmit nem is láttam gondoltam eszek pár falatot de a szendvics leesett és mikor lehajoltam érte nem láttam semmit és csak tapogatóztam mikor felálltam olyan volt mintha 10 percig ott gugoltam volna de van amire nem is emlékzek mintha kiesett volna egy kis idő amúgy 14 éves lány vagyok kérlek segítsetek miért leszek így rosszul
2011. dec. 30. 20:58
 1/6 anonim válasza:
tegnap strandon?O.O
2011. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keringési, vagy neurális gond is lehet, keressetek fel egy orvost anyuddal.
2011. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt senki nem fog tudni segíteni neked, orvoshoz kell menni. Csodálkozom, hogy anyukád még nem vitt, vagy küldött el.
2011. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fedett téli strandon voltunk és márgondoltunk arra hogy elmegyünk de mit jelent az hogy neurális?
2011. dec. 30. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Idegrendszeri = neurotikus.

De ezt mi nem fogjuk tudni megmondani. Menj orvosoz tényleg!

2011. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Emlékezetkiesés.
2012. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!