Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan változtathatnék magamon?

Hogyan változtathatnék magamon?

Figyelt kérdés
sziasztok bocsi ,hogy ide irok de nem tudom ,hogy egy ilyen témát hova kellene írni!szinte mindennap mindeki tőlem kér mindent (cigi, kaja,pia) a suliban csak ,hogy nem 1-2 emberől van szó hanem szinte már én lettem a suli vöröskeresztje akitől mindig lehet bármit kérni.nos csak annyi a gond ,hogy én még sose tudtam nemet mondani nem azért mert félek hanem mert egyszerűen ha nem adok elhordanak engem mindennek meg olyat vágnak a fejemhez ,hogy: "jól van akkor majd rám is így számithatsz".pedig én senkitől se kértem soha semmit és abba szeretném hagyni már ezt a jótékonykodást mert nagyon nincs pénzem . hogyan tudnék változtatni? engem nagyon érdekel ,hogy mit gondolnak rólam a többiek és nem szeretem ha haragszanak.előre is köszönöm nektek.
2009. máj. 26. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ők csak kihasználnak mond nyugodtan NEMET !!
2009. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az elöbb írtam le ,hogy nem tudok =(
2009. máj. 26. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Rövid leszek: muszáj nemet mondanod néha. Ha nem tudsz és hagyod magad kihasználni, akkor meg meg is érdemled... erre nem lehet mit mondani.

Mondd meg nekik, hogy "bocsi, de nekem is most fogyott el" vagy "ne haragudj, de most nincsen" és kész. Csak kihasználnak téged, kicsit sem érdekled őket egyébként. Ne érdekeljen, ha összeveszel velük, hiszen nem vagytok barátok.

2009. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

figyelj! kihasználnak téged, te is megtehetnéd velük simán, de te nem vagy olyan. Inkább azt kell nekik mnodani, hogy az kai igaz barát, az sosem kunyerál, vagy zsarol, nincs joguk azt mnodani h szemét vagy, aki ilyet állít, az meg sem érdemli a segitséget, sosem adják vissza, nem is kértél soha senkitől semmit, és nem is adtak soha, de még csak nem is figadnád el lehet.

Azért csinálják ezt veled, mert látják, hogy muja vagy. Nem akkor leszel menő meg jóbarát, ha adsz nekik, ezzel csak lejáratod magad, így sem szeretnek téged, csak hülyének néznek. Bocs de ez az igazsag.

Nincs pénzed, az a te cigid, jogod van nemet mondani.

Nem tehetnek ellene semmit, és még csak lelkiismeretfurdalásod se legyen. Megszokták, hogy kéznél vagy. Ha meg meg akarnának verni emiatt, akkor rúgják ki őket, vagy ávltsál sulit, ahol nem ismernek, és az legyen az első benyomás rólad, hogy te határozott vagy. akkor tuti nem fognak megkörnyékezni a hiénák.

te nem kellesz de a cigid azért jó nem? remélem még csicskáztatni is szoktak, bocsika, nem akarlak bántani, de ez már a te hibád és bajod, te vagy aki elrontottam indezt. Ők is szemetek, de meg kell végre tanulni a saját lábadra állni. lány vagy vagy fiú? és hány éves?

én isi lyen voltam sokáig, de már megtanultam más lenni, és végre megkönnyebbültem, az élet mindenért kárpótolt.

De az igaz, hogy nem te vagy a rossz, akkor az ilyenek miatt nehogymár te menekülj el onnan.

2009. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de van közöttük barát is aki mindig kihuzot a xarból csak magamra se tudok most veni oly sok mindent . de igazatok van valamennyire köszönöm. egy próbát megér:)
2009. máj. 26. 22:36
 6/10 A kérdező kommentje:
a veréstől nem félek :) nem vagyok kicsi :)
2009. máj. 26. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig meg kell tanulnod. Had haragudjanak meg. Aki ilyenért megharagszik,az igazából nem is barát és nem kell vele foglalkozni. A barátok kölcsönösen segítik egymást,ez nem lehet egyoldalú. Mi történik ha megharagszanak rád?? Max többszőr nem kérnek tőled semmit és pont ez a célod! Tanulj meg nemet mondani!
2009. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

AZ NEM HAVER VAGY BARÁT AKI CSAK ÉRDEKBÖL HAVER VAGY BARÁT

ERRŐL MEG ENNYIT

BOCSI !!!!

2009. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Eddig még nem használták embereken de állatokon igen. A génmanipulációra gondolok. Lehet plasztikai műtét stb.
2009. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
he?
2009. máj. 27. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!