Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl átlagos vagyok, hogyan...

Túl átlagos vagyok, hogyan változtathatnék magamon?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 16 és fél éves. Nagyon idegesít, hogy semmi egyéniségem nincsen, semmilyen téren. Egyszerű sötétbarna haj, barnás-zöldes szem, semleges, kifejezéstelen arc. Alakommal meg vagyok elégedve, 165 centi vagyok, és olyan 50 kiló körül mozgok. Melleim közepes méretűek, de amúgy nem mondanám őket kicsinek. Nagyon zavar már, hogy sosem ismer meg senki, mert nincs miről, valamit az is, hogy még sosem volt egy barátom sem, pedig nem gondolom azt, hogy annyira csúnya lennék, hanem azt, hogy tök átlagos, és ez nagyon zavar. Egyébként szoktam szóraközóhelyekre járni, (sosem jönnek oda hozzám, mindig én közeledem hozzájuk.) és vannak nagyon jó fiú barátaim is, csak úgy baráti körből, de egyikőjük sem tud szerintem elképzelni komolyabb dolgot. Változtatni szeretnék! Hogyan kezdjem? Sok ötletem volt már, például vágatnék magamnak frufrut, és egy szemöldökpc-t is akartam régebben, mert az nagyon tetszik, de nem tudom, hogy mennyire jó ötlet. =) Nyugodtan csinálhatnék magamból undorító (már bocsánat) kis cuki plázacicát, mert hibátlan, szép bőrrel, és hajjal rendelkezem, de egyértelműen meg akarok maradni egyszerű, természetes lánynak. Tehát szerintetek mit érdemes tenni ezügyben? =O
2010. nov. 11. 17:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Az öltözködés kimaradt. Általában farmer, és póló/pulcsi időjárás szerint van rajtam, valamint edzőcipő, vagy tornacipő. Szeretnék valami őszi/téli csizmát venni, miket ajánlotok?
2010. nov. 11. 17:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet! Így nehéz. De ha közel laksz hozzám, segíthetek, hogy különleges legyél :D
2010. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom mire gondolsz,ha szép vagy akkor szép vagy,nem kell kitünnöd,szerintem már az is magára vonja a figyelmet ha szép egészséges hajad,bőröd van vagy szép arcod.

Én sem hordok semmi extrát.Szűk farmer meg valami felső hozzá ami nem kivágott annyira,de sejtet azért valamit(Nekem sincs nagy mellem 166cm és 53kg vagyok)

Sokan megnéznek le se tudom vakarni magamról a pasikat,edig nem kezdeményezek,mert komoly kapcsolatom van.(Bocsi ha ez nagyképűnek tűnt,csak arra értem,hogy nem kell ahoz extrának lenned:D)

Barna hajam van,zöld szemem...

Nézegess divvatlapokat és ha látsz valami egyedit ami tetszik akkor vegyél hasonlót.

De szerintem se csinálj magadból pláza..csát.

Azt még hozzátenném,hogy én elég erősen sminkelem magam,főleg a szemem hangsúlyozom.

2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs ha kiábrándítalak, de ez nem így megy hogy egyik nap kigondolod, hogy egyedi akarsz lenni... Ha valaki egyedi, akkor egyedi a személyisége, ami kihat az öltözködésétől kezdve a beszédstílusán át mindenre... Egyedinek "születni kell", nem lehet senkitől se megtanulni, hanem magadból kell fakadnia. Természetesen is lehet egyedinek lenni, ha szép a bőröd meg a hajad az már jó, a frufru sok embernek nem áll jól... Ha plázákban vásárolsz, akkor nagy valószínűséggel nem fogsz túlságosan egyedi cuccokat kapni, mivel az emberek elég nagy százaléka ott vásárol... ez van... Amit írtál, én abból azt veszem ki, hogy te külsőleg szeretnél egyedi lenni... Az egyedi ember belsőleg is az, az hat ki a külsejére, az alapján fogja alakítani a ruhatárát, a haját, sminkjét stb... de ezt már leírtam...
2010. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!