Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon utálom magam. Mit...

Nagyon utálom magam. Mit változtathatnék magamon?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és mindösszesen 52-52 centiméter, ráadásul ingadozok 60-65 kiló között. Elegem van magamból, és az fáj a legjobban, hogy nem igazán tudok mit csinálni. Nem tudom miért, de a sportot nem bírja a szívem, például futni alig tudok egy percnél többet, mert megfájdul az oldalam, emellett azthiszem elég egészségtelenül is étkezem. Igaz, hogy viszonylag keveset, de nagyon hízékony vagyok. Reggelire eszek pár szelet kekszet, (Ha nincs, akkor semmit, de ha van otthon friss kenyér, vagy zsömle, akkor helyette azt egy kis felvágottal.) a suliban veszek általában egy sajtosrudat, valami gyümölcsös üdítőt, és ha éhes vagyok, akkor néha egy csokit is. Ebédre pedig általában valami húsos dolog van, vagy ha anyu nem főz, pizza, vagy hamburger. Vacsorára általában semmi, de szoktam zöldséget, meg gyümölcsöt is enni azért. Ja és igen, és rengeteg vizet iszok mostanában, mert csillapítja az éhséget, legalábbis nálam. Ami a testemen a legjobban zavar, az, hogy hatalmas melleim vannak, amik lógnak, és semmit nem tudok tenni ellenük, meg a tokám, ami nem olyan nagy, de látszik, és nagyon zavar. Sok barátom azt mondja, hogy én igenis aranyos kislány vagyok, de az őszintébb emberek (Élen a szüleim.) sokszor megsértettek már, ami rosszul is esett, de tudom, hogy igazuk van. Mit tehetnék? Valami étrendváltoztatásra gondoltam, de nagyon szeretek enni, és nem bírom ki. Sportolni meg éppen, hogy nem szeretek a szívem miatt, és nem akarom, hogy az egészségem kárára menjen. Ti mit tennétek? Köszönök minden választ.
2010. máj. 22. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 52-53 centiméter akart volna lenni az elején.
2010. máj. 22. 19:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg valahogy h készül a hamburger és garantáltan megutálod. Egyébként nem muszáj futnod. Úszhatsz, meg hasprésezhetsz is.Ezeket én is szeretem, bár nincs arra lehetőség, hogy sokat egyek. De én rengeteget sportolok. Járj táncolni! Az is fogyaszt és még élvezni is fogod.
2010. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
52-53?? Nem 152-3? oO Amúgy szerintem keress egy sportot ami legalább kicsit is tetszik, kérd meg egy ismerősödet hogy járjon el Veled, és valami változás egy idő után csak lenne. Meg ugye étrend változtatás is .. este 6-7 után ne nagyon egyél, gyümölcsöt, joghurtot, ilyesmit max., viszont inkább reggelire sokat.
2010. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az úszás tényleg nagyon jól fogyaszt! Emellett jó még a görkorizás is. Ha például lehetőséged van rá, mehetsz görivel suliba. Az nem veszi fel a szabadidődet sem. Ezenkívül keress rá a neten valamilyen fogyókúrának (vannak kifejezetten tiniknek valók)! De a legfontosabb az, hogy legyél eltökélt, döntsd el, hogy megcsinálod, és akkor sikerülni fog! Hajrá! :)
2010. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok én is
2010. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha komolyan 52 centi vagy és 65 kg, akkor menj el cirkuszba!
2010. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. ^^

Véletlenül lemaradt az egyes az elejéről, de úgy gondoltam, hogy így is egyértelmű. Úszni szeretek, viszont azzal is az a baj, hogy nem tudok mit felvenni, hogy ne bámuljon mindenki engem a medencében. A bikinit ugye a hasam miatt nem vehetem föl, az egyrészes fürdőruha meg alapból borzalmasan áll rajtam. Egyébként mindig szoktam járni nyáron, legalább egy-kétszer, meg nyaraláson is. Hmm.. a hamburgert anyu süti, csak a benne lévő hús az, ami egészségtelen lehet, de egyébként csak sali, sajt, paradicsom, és ketchup van benne ezek kívül. Ilyen eljárós sportot semmi kép nem akarok, mert az időmbe sem férne bele. ^^" Viszont tornaórán mindig rendesen csinálom mindet, és otthoni gyakorlatokat is szívesen végeznék, ha tudnám, hogy mi jó a mell feszesítésére, és a toka kicsinyítésére.

2010. máj. 23. 00:01
 8/9 anonim ***** válasza:

a hamburgerben épp hogy az egyetlen értelmes dolog a hús :D fehérjee!

amúgy. biciklizéshez mit szólnál? annyira nem fáraszt, és mégis hatásos (én eredendően utálok futni, szóval azt helyettesítem :))

2010. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen probléma, hogy nem akarod. Mert ha tényleg komolyan gondolnád, akkor beleférne az idődbe. Közlekedj bicajjal, az tényleg nem sok plusz idő. Ne egyél ilyen moslékokat, naponta sokszor keveset, és kevesebb szénhidrátot (értsd: keksz, kenyér, pizza, sajtosrúd kilőve) meg cukrot. Csoki kilőve, üdítő helyett igyál vizet, az még oltja is a szomjat. Megjegyzem, a ketchup is marha egészségtelen és tele van cukorral. Mivel még nincs kondid, persze, kifulladsz két perc alatt, de ha nem adnád fel azonnal, akkor ez változna, marha gyorsan! tedd fel a fülhallgatód és menj el kocogni (persze akkor ne valami forgalmas helyen :D), 5perc után egy perc séta, megismétled 5ször. Pár nap múlva növelheted az adagot, és elhúzhatod az időt is két séta között. De először tényleg AKARD is, ne csak panaszkodj! Ja és jó indíttatás lehet, ha megjutalmazod magad, ha jól viselkedtél. Persze ne kajával... Mittom, ha leadok a héten 2kilót, megveszem azt az övet, amit kinéztem (és mennyivel jobban is áll már!) Remélem segítettem egy kicsit.
2010. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!