Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor nagyon rámtör a szorong...

Amikor nagyon rámtör a szorongás ( és bekap! ), miért élek át ilyen fura dolgokat?

Figyelt kérdés

Akkor minden a fejembe megy, de nem bírok beszélni, csak meredek előre, kb. Ott se vagyok. Vízben. Na jó, ez is vicc, most az előbb olvastam valamit, azért fogalmazok most így! De eszembe jut hogy én akkor vízben vagyok. És leírom. Vagy hogy fekete a fal.. de minden fehér.. mindegy, fekete a fal, és megijedek tőle. Szinte sírok tőle. Vagy hogy mennek a falak.. de nem mennek a falak. Vagyis akkor, Ott, Nekem mennek. Másnak nem. Nem hallucinálok, mert tudom hogy csak nekem mennek. De akkor is mennek. Érzem. Vagy hogy mindenki hangya. Én meg.. Baktérium. Ők meg: bakteriofágok. Emlékszem szótagoltam magamba: bak-te-ri.. és hogy fel falnak. Persze úgyse. Visszanézve hülyeség, de akkor is így éreztem! És megilyedtem. Miért sodor így magával minden?

Vagy ha nagyon álmos vagyok..mindenfélének tudom magam érezni.. Tejnek, meg polipnak! De ez is érzés. Szögletes. Szerintem nekem nincs ÉN-em. Utánzó vagyok csak. Mostanában minden világos.. vagyis, nem történnek most bennem annyira ilyen érzések.. Mostanában. Mert mostanában csak úgy állok. Mint egy szál, hajszál. - Visszaolvasom magam, és röhögnöm kell magamon! Tiszta hiperaktív lettem. De még az se, mert visszafogom magam. - Na, szóval a hajszál.. Mert most úgy nincs semmi. Vagyis volt hogy rosszul éreztem magam, volt hogy jól.. de mindent egybevéve, semmi, érzelementesség, pára, bőgés, sírás érzelemmentesen. Most olyan kis puffancs vagyok! Csak puffadok, puffadok!.. Most sincs bennem semmi, csak ez a nagy puffadtság..puffadozás..


2009. máj. 11. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, lélegezz mélyeket. Mindjárt visszajönnek a szobába az ápolók.
2009. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

LOL

köszönöm, ez hatttalmas:D

2009. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Naa, de most tényleg! Az első kommentálónak: mélyeket lélegzem. Csak már felfordul a gyomrom ettől az egésztől.
2009. máj. 11. 12:53
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdés, keress fel a problémáddal egy pszichiátert. ez már orvosi eset.
2009. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

ez a Maldoror énekei c. zseniális könyvre emlékeztet. olvass bele, hátha magtalálod önmagad.

komolyan.

2009. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
milyen cigit szívsz? :P
2009. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Belőtted magad? :(
2009. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szomorú, mert halványan rám emlékeztet ez a szöveg, még ha csak ki is találtad. Jó, engem nem küldtek zárt osztályra, és nem ilyen súlyos, hanem csak pánikroham, szorongás... Pedig nem drogozom.
2009. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha ez most komoly, van MSN-ed?
2009. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Aki ilyeneket érez, annak pszichiáterhez kell mennie és gyógyszereket kell szednie, mert beteg. Gyógyítható.
2009. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!