Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért sírom el magam?

Miért sírom el magam?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig "csak úgy" elsírom magam. Nem tudom mi az oka,de nagyon gáz.A suliban sokan kérdezgetik miért sírtam,de nem tudtam mit felelni rá. Az osztályfőnököm is aggódik értem. Szerintetek miért van ez? normális dolog? Köszi mindenki! S/16
2011. nov. 14. 15:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
Lány vagy? Vagy esetleg fiú?Az is számít hogy hány éves vagy?
2011. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Egy nem ember vagy hanem egy 16 éves Sikló!
2011. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 16 éves. Hogy érted hogy sikló?
2011. nov. 14. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs ebben. Weöres Sándortól tudjuk, hogy még a galagonyabokor is, ha "lánnyá válik, sírni kezd". Ennyi benne a poézis. Maradjunk a földön. Hormonok által kiváltott hangulatingadozás az oka.
2011. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A siklók sírnak sokat, erre gondolt.
2011. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Lehet valamilyen mély lelki gond amit elfojtasz magadba és igy tör elő. Érdemes lenne pszichológushoz fordulni.
2011. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Milyen mély( sőt elfojtott!)lelki gondjai lehetnének egy 16 éves lánynak?Ugyan!Kamaszkori hangulat változások. Ennyi. Pszichológushoz majd akkor, amikor van rá valós ok. Ágyuval pedig nem lövünk verébre. Pusz.
2011. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Lehetnek mély lelki gondjai... Ezt sohasem tudhatod, nem tudod kit vernek vertek a szülei,vagy kinek váltak el a szülei, nem tudhatod miken ment keresztül. Lehet hogy az iskolába gúnyolják, vagy szivatják nem tudhatod.. (most persze nem a kedves kérdezőre gondolok) hanem az utolsó válaszolónak írom.

Nem tudhatod kinek milyen élete volt 16 éves koráig...

Lehet hogy az utsó válaszoló elkényeztették szülei gyerekkorában és nem érte trauma, de ideje körülnézni a nagyvilágba, hogy mennyi olyan ember van akinek valamilyen nagy trauma történt gyerek/tinikorába

2011. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves8/8! Ne általánosságban írj, ha itt van előtted a konkrét kérdés, csak el kellene figyelmesen olvasni legalább az elejét. Tehát, amikor a sírásnak nincs kiváltó oka, akkor az általam említett okra vezethető vissza. Ilyesmi könnyen előfordul kamaszkorban, terhesség idején, szülés után és a változókorban. Személyes tapasztalataim alapján írom, mert már mindezen túl vagyok. Amennyiben lenne konkrét ok a háttérben a kedves kérdező tudna róla és a kérdést úgy tette volna fel. Én tisztában vagyok vele, hogy vannak valós szenvedéseknek kitett tizenévesek, de a jelen eset nem olyan. Nem szeretem a problémát bagatellizálni, de eltúlozni sem kell. Üdvözöllek szeretettel.
2011. nov. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalaptból írok, emlékszem amikor tini voltam, és egy srác akibe teljesen bele voltam esve nem akart velem járni, de ennek ellenére mindennap találkoztunk a suliba, akkor én is csak minden ok nélkül elsírtam magam, akár egy egy vidám pillanatomból is az sülhetett ki.


Tehát attól még hogy nem látszik a felszínen, a mélyben lehetnek olyan traumák amik a sírást okozzák.

Tény hogy a tinédzser kor hormonális változások időszaka, az ember érzékenyebb és sértődékenyebb minden apró dologra; de ettől még nem szabad kizárni egyéb okokat sem.

2011. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!