Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírom el magam mindig,...

Miért sírom el magam mindig, mikor valaki lehúzza a WC-t?

Figyelt kérdés
Lehet bután hangzik, de kb. 2 éve vettem azt magamon észre, hogy elérzékenyülök, amikor valakinek wc-re kell mennie. Arról inkább ne is beszéljünk mikor nekem kell kimennem... elfogy kb. 15 db papírzsepi! Megmagyarázhatatlan. A barátommal is megromlott már a kapcsolatom, mert kezd e miatt furcsán nézni rám. Mit tegyek???
2011. febr. 9. 16:05
 1/7 anonim válasza:

azta, még soha nem találkoztam ilyesmivel

talán valami történt, ami eszedbe jut a wcről?

2011. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ezmiez?? Vmi fake kérdés? Ha nem, ne haragudj, de ilyenről nem is hallottam még...
2011. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jézusom, én sem hallottam még ilyenről. De ha kamuzol, akkor...

Nekem csak olyan volt, hogy gyerekkoromban megnéztem egy x aktás részt..egyik jelenetében a wc-ből feljött egy gumiember. Utána kb két évig úgy wc-ztem, hogy a kagylót csekkoltam a lábam között. Elég rossz volt, nem kívánom senkinek.

2011. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Van egy ilyen kényszerbetegség, ebbe is beletartozhat...

WC-témánál sírsz? Phhh... Sajnálom, csak linkelhetek egy helyet, ahol kényszerbetegséget kezelnek, (nyugi ne félj nem gyógyiház, csoportterápiás kezelések vannak stb. Havonta 1x van nekünk, bár nekem más bajom van de várni szoktam azt az 1 alk. is...


www.vadaskertalapitvany.hu

2011. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetris ***** válasza:

Sajnálod azt, ami lemegy?


Szinte hihetetlen, hogy ilyen is van! 15 pzs-t telebömbikézel? A rötyizés miatt? Hát nem is csodálom, hogy a barátod ki van akadva!


Azt ugye te is érzed, hogy ez nem normál állapot, és hogy segítséget kell kérned? Légyszives elballagni a legközelebbi pszichiátriára, és megnézetni magad. Biztos lehet segíteni ezen a furcsa állapoton. Ne halogasd a dolgot.

2011. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elérzékenyülés mindenkinél lehet. Én azelött volt, hogy 3 évig nem sirtam. Sajnos csúnya szerelmi ügyem volt még a nyáron, egyszerüen nem tudtam semmit tenni a lányért, mert nem ért rá, nem akart találkozni, igy találkozni nemjó, úgy szintén, én csak megakartam mondani neki hogy mivan, aztán meg összejött valaki mással.

Na azóta van, hogyha tvben valamilyen lány sir, velesirok rögtön :(

2011. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha ezt nem kamuból írtad,akkor minél hamarabb keress fel egy pszichiátriát! Kezelhető biztosan, de mindenképp orvosi segítségre van szükséged! Ja és minél hamarabb!

Ha pedig kamuzál, elég rossz vicc!

2011. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!