Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért sírom el magam minden ok...

Mért sírom el magam minden ok nélkül?

Figyelt kérdés

Ma este ültem az ablakban és néztem az eget. Nagy általánosságban gondolkodtam mindenről, ami csak eszembe jutott és egyszer csak rámjött valami, amitől nagyon sírnom kellett, de fogalmam sincs, hogy mitől. Néha érzek ilyent, de akkor nem mutatom ki, mert társaságban vagyok. Ha egyedül maradok, valahogy elmerülök magamban és indokolatlanul rossz kedvem lesz. Valami baj van velem? Köszönöm a válaszokat.


15/L.


2011. jún. 3. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs.kamasz vagy
2011. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem mondanám, hogy nincs vele baj. Én is ilyen voltam kb ennyi idősen, bezárkóztam, rossz kedvem volt folyton, minden hülyeségtől elsírtam magam...én is elhittem, hogy csak azért van mert kamasz vagyok, majd később minden jobb lesz. Anyámat sem érdekelte, mi a bajom. Mindig az volt a válasz, hogy ne legyen rossz kedved, nincs okod rá. És itt le lett zárva a téma. Erre itt vagyok 22 évesen depressziósan, pánikbetegen.

De járj el minél többet a barátaiddal, szórakozz amennyit csak tudsz, ne hagyd, hogy elhatalmasodjon rajtad a depresszió.

2011. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!