Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírom el magam ilyen hamar?

Miért sírom el magam ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak mindenen elbőgöm magam nagyon hamar kiborulok...miért??
2010. nov. 29. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert gyenge vagy. Ez milyen kérdés?
2010. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ok akk te meg bunkó.

olyan amilyen.

2010. nov. 29. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves első nem alaptalanul írta amit írt.

Ha én azt a kérdést tenném fel, hogy pl "miért vagyok ilyen magas?" Akkor arra mit lehetne válaszolni, azon kívül h "megnőttél".


Ha kicsit mesélsz az életedről, akkor tudunk érdemi okokat keresni.

2010. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túlságosan érzékeny vagy, nekem is ez a bajom, ha valaki beszól először nagyon felhúzom magamat, aztán a sírás kerülget. Pár éve tényleg így volt, hogy ha például valaki azt mondta nekem, hogy hülye vagyok, már sírtam, de azóta már van egy kis önkontrolom, és megpróbálok én is visszaszólni. Ez egy megoldható probléma, csak akaraterő kell hozzá. Vagy játssz le az agyadban ilyen szituációkat, és próbálj meg rá a lehető leghamarabb válaszolni. De indulnak is ilyen szakkörök, vagy foglalkozások, ahol az emberek a kommunikációjukat, kiállásukat fejlesztik.
2010. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, utcsó végre hasznos válasz...
2010. nov. 29. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
mert valószínűleg tini vagy, de ez majd rendeződik
2010. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!