Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok hulla fáradt?...

Mitől vagyok hulla fáradt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Délután 4kor úgy érzem mintha reggel hajnali 3 óra lenne,iszonyatosan fáradt vagyok,szerintem eleget alszok illetve régebben is volt hogy keveset aludtam de akkor sem voltam kész délután 4kor,kondiba is alig tudtam magam levonszolni. Mit csináljak,hogy ne legyek ennyire fáradt? Aludjak többet,feküdjek le 9kor? Értelmes válaszokat légyszí! Köszi F / 16
2011. nov. 8. 17:07
 1/2 anonim válasza:
Sokat vagy gép előtt? Elméletileg ha sokat ülsz gép előtt akkor következő nap fáradt leszel. ( már magamon is tapasztaltam)
2011. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Eszel eleget? Lehet vitaminhiányod, vagy egyszerűen csak kevés energiát termel a szervezeted, ha nem eszel eleget. Nem ismerem az életmódodat, étkezési szokásaidat. Sok mindentől lehet.
2011. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!