Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha sokat játszok videójátékokk...

Ha sokat játszok videójátékokkal egyhuzamban, kellemetlen érzést érzek. Valaki segítsen! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Régen nem volt ilyen "bajom". Akár az egész napot megállás nélkül végig tudtam játszani. De mostanában már nem megy túl jól... ha sokat játszok egyhuzamban, mostmár olyan kb. 2 óra múlva jelentkezik ilyen kellemetlen érzés, tüdőtájról (ahogy érzem most, most is ez van, azért írok, mert mostmár meg szeretném szüntetni ezt az érzést).

Mi lehet ez? Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 5. 17:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Milyen semmit? Az ilyen kérdezőtől áll fel a hátamon a szőr, hogy ha olyan válasz érkezik, ami neki nem megfelelő, már mindjárt hülye a válasz. Még egyszer elmondom, mint már azt 3-szor megtettem: Szokj le róla, mert ez így nem jó! Vagy legalább kevesebbet játsz!
2009. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Jó de most semmi bajom sincsen, pedig egész délelőtt játszottam!


Szerinted akkor ahhoz köthető? Mert szerintem NEM. Ez valami más, ami véletlenszerűen jelentkezik.


Szóval NE mondd azt, hogy szokjak le róla, mert még ha halálos lenne is, akkor is folytatnám.

2009. máj. 10. 15:03
 23/28 A kérdező kommentje:
Életem a játék.
2009. máj. 10. 15:03
 24/28 anonim ***** válasza:
Akkor éljed a kis életedet.
2009. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Meglesz, de nem kéne lekezelni másokat!
2009. máj. 12. 15:25
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem kezelek le senkit, de nem tudom, hogy ezen mit nem lehet megérteni. Ennek nem lesz jó vége, de már nem érdekel. Ha neked így jó, akkor játszál éjjel-nappal.
2009. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Óránként tarts 10 perc szünetet, lehetőleg levegőn és nyitott ablaknál játssz.
2009. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a javaslatot! Kipróbálom! :)
2009. máj. 20. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!