Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha sokat játszok videójátékokk...

Ha sokat játszok videójátékokkal egyhuzamban, kellemetlen érzést érzek. Valaki segítsen! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Régen nem volt ilyen "bajom". Akár az egész napot megállás nélkül végig tudtam játszani. De mostanában már nem megy túl jól... ha sokat játszok egyhuzamban, mostmár olyan kb. 2 óra múlva jelentkezik ilyen kellemetlen érzés, tüdőtájról (ahogy érzem most, most is ez van, azért írok, mert mostmár meg szeretném szüntetni ezt az érzést).

Mi lehet ez? Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 5. 17:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a sok egyhelyben üléstől fáj tüdőtájról,ahogy írtad.Ha ennyire nem tudsz lemondani a játékról,akkor legalább szánj a sportnak napi 1órát.
2009. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
És feltétlenül csökkentsd a játék időtartamát. Napi 1 óra bőven elég lenne, ha már nem tudsz róla leszokni. Gyanítom, hogy enyhe gerincferdülésed is van, mert ha játszol valószínűleg nem figyelsz oda arra, hogy egyenesen ülsz-e.
2009. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Na igen de én utánanéztem ennek a dolognak hogy aki sokat gép előtt ül annak mi baja lesz, és ilyenről nem volt szó, csak hátfájdalmakról meg SRI-ről. Szerintem valami más van a háttérben! Szerintem nincs is sok köze a játékhoz...


Most sincs például semmi bajom, pedig majdnem 4 órát játszottam egy huzamban.


Valami tipp?

2009. máj. 6. 18:49
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolod,akkor menj orvoshoz és mondd el neki.Felesleges itt találgatni h mi bajod van.1000betegségnek lehet ez a tünete...amúgy meg valószínűleg tényleg a sok egyhelyben üléssel van összefüggésben.Most az,hogy éppen nem fájt játék után,már nem biztosíték h valóban nem attól fáj.Ha a testmozgás hiánya,tartósan egyhelyben ülés az ok,azt nem fogod kiheverni 1 nap alatt...Előbb tényleg próbálj meg változtatni kicsit az életmódodon és ha megmaradnak a tünetek akkor irány a doki.
2009. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Sajnos az a probléma, hogy a doktorokat utálom... :S


De egyébként már 2 napja nem éreztem úgy. Szóval nem mindig jelentkezik... szerintem valami más az oka!

2009. máj. 7. 18:51
 16/28 A kérdező kommentje:

... Eddig, sok éven át direkt úgy alakítottam az életemet, hogy semmivel se kelljen törődnöm... nem sok barátom van, semmi elkötelezettségem sincsen, semmi, teljesen szabad vagyok az egész napra a suli után, hétvégéken egész nap. Ez nagyon jó így nekem, csak ez a "probléma" jelentkezik néha... de már 3 napja nem volt semmi.


Még mindig semmi, srácok?

2009. máj. 8. 17:23
 17/28 anonim ***** válasza:
Attól, hogy most jól vagy, az nem azt jelenti, hogy már semmi bajod. Ha influenzás vagy és elmúlik a fejfásjásod, az nem azt jelenti, hogy meggyógyultál az influenzából, csak most éppen az a tünet nem jelentkezik. Valami más elfoglaltságot kell találnod magadnak, mert ennek nem lesz jó vége.
2009. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Jó, de nem tudok mást, mármint, én imádom ezt csinálni egész nap! Biztos meg lehetne ezt oldani úgy is, hogy ne kelljen lemondanom a játékról. Vannak más emberek is a világon, akik még többet játszanak, mint én, és nincs ilyen bajuk! :(
2009. máj. 8. 19:34
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet megoldani, de tőlem úgy kockulsz ahogy akarsz, aztán 30 évesen mehetsz a rokkantnyugdíjért.
2009. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Hát nagyon köszönöm a csöppent sem hasznos válaszokat...


Nem értem miért kell ennyire lenézni meg lekezelned másokat!


Én csak tippeket akartam volna hogy mi lehet ez, dehát úgy néz ki hogy itt nem lelem meg... hát, akkor köszönöm a semmit...

2009. máj. 9. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!