Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy nem vagyok...

Mitől van az, hogy nem vagyok másnapos?

Figyelt kérdés
Ittam már annyit is, hogy hánytam és kimaradtak dolgok, de másnap csak fáradt voltam, mert csak 5-6 órát tudtam aludni. És ettől függetlenül éhes, meg szomjas is voltam. Bár szoktam vizet is inni általában ivás közben, hogy ne száradjak ki, ettől elvileg jobb, meg fejfájás sem lesz tőle. Na de mitől lehet ez? Alapból ilyen a szervezetem? Ez ugye így is marad akkor? :)
2011. okt. 14. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen alkatú vagy. nálam ez kiszámíthatatlan mert vagy elálmosodom, vagy berúgok de olyan is volt hogy meg se kottyant.
2011. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is volt, hogy elálmosodtam és akkor már bepunnyadtam aztán csak ültem végig, persze azért nem aludtam. Meg volt, hogy végig táncoltam, emlékek kiestek, de így is úgy is, nem volt sohasem másnaposság másnap.
2011. okt. 14. 21:02
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez nem rosszabb? Mert a máj jobban befogadja az alkoholt vagy ilyesmi? Vagy idővel már rosszul leszek másnap? :S
2011. okt. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!