Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltál már annyira másnapos,...

Voltál már annyira másnapos, hogy azt hitted nem éled túl?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam egy házibuliban és egy haverom hozott házipálinkát, amiből ittam pár felest, de aztán éjszaka hátralévő részében sörözgettem. Nem szoktam keverni a piákat, lehet ez vagy a pálinka minősége lehetett a baj, de másnap és hétfőn is olyan rosszul voltam, hogy járni alig tudtam...még most is érzek ilyen kókadtságot, émelygést. Elmenjek orvoshoz?


Válaszokat előre is köszi!


2011. szept. 28. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat iszol előfordulhat hasnyálmirigy gyulladás, amitól tényleg nagyon rosszul lehetsz. Ha nem segített a sok vízivás lehet le kéne menned az orvoshoz, ártani csak nem fog.
2011. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer én is voltam annyira másnapos, hogy azt hittem beledöglök!3 napig feküdtem, olyan rosszul voltam, pedig én csak!!! minőségi v.bort ittam, azt is max. egy üveggel,fröccsnek.
2011. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy üveg bortól? huu:(


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 28. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!