Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen fáradt?

Miért vagyok ilyen fáradt?

Figyelt kérdés

Reggel 6kor kellek, 7 kor indulok itthonról és egész nap a suliba ásítozok..:/ iszonyúan idegesít már, de fáradt vagyok is. xD Mit csináljak, hogy ne ásítsak? Este 10 kor szoktam menni aludni, 8 órám van általában és hazaérek akkor 16 óra körül van, eszek, pihenek és 17 órakor nekiállok tanulni este 19ig tanulok kb. mert még most ennyi idő elég..aztán vacsi, fürdés és 8tól tv, gép.

Szóval be van osztva az időm mit mikor..:/ és úgygondolom időbe is fekszek le, van olyan, hogy 2 órakkor vagyok mát itthon akkor 3kor kezdek tanuli és általában akkor is 7 körül végzek..


2011. szept. 7. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.Talán még nem szoktad meg a korán kelést.Próbálj meg hamarabb lefeküdni pl.: 21:30

Én sajnos nem tudok előbb elaludni,csak forgolódok :/ viszont reggel nem nagyon birok felkelni.

2011. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha, oké! :)) van hogy én sem tudok elaludni..:/
2011. szept. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!