Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez, miért büfögök...

Mi lehet ez, miért büfögök fel ilyet és elmenjek ma?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul ébredtem reggel... már 3szorra voltam wc-n, nem volt híg a székletem (még) de lehet a következő az lesz mert ez a 3. alkalom előbb már félig-meddig híg kezdett lenni...

Ráadásul tojásízt büfögök fel, semmi tojást vagy tojástartalmú kaját nem ettem tegnap! Valami megerjedhetett a testemben vagy mi ez? Húst egyáltalán nem eszem, tojást kéthavonta egyszer. Tegnap péksüteményeket ettem délelőtt, fagyiztam, gyümölcsöt is ettem. Estefele meg zöldségeket, korpovit kekszet, sajttal (trappista sajttal és kockasajttal) ittam tejet hozzá. Meg egy kis csokit is megkívántam előtte.

Kutyorog most a hajam, néha fáj is, örülök hogy meg tudom írni ezt a kérdést úgy hogy nem kell kirohannom a wc-re... mi lehet a baj?

gyomorrontás? vírus?


sokat sportolok, de az utóbbi 3 napban kimaradt a sport az edzőm elutazott, amiatt. gondoltam ma futok egyet helyette de így elmenjek futni?:S:S


ui.: ma egy nagyon fontos emberrel találkozom délután, minimum 2 órára! mit tegyek hogy addigra jobban legyek? a találkozót sajnos nem tudom halasztani, csak ma ér rá mert átutazóban van:// futni úgye ne menjek el? pihenjek hogy délután meg tudjam ejteni a talit?

17/l


2011. aug. 25. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tegnap este mindent összeettél és azért. Hasmenés ellen vegyél be széntablettát vagy Imodiumot ha van otthon, hányinger ellen pedig B6-t vitamint. Ez segíteni fog arra a két órára.
2011. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kis gyomorrontásos vírus lehet, előfordul, semmihez nincs köze. Én is szoktam tojásízt érezni, amikor néha rosszul vagyok, kémiai-biológiai oka lehet. :/


Főtt krumpli, ropi, pirítós fokhagymával megkenve.

2011. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkívánta ma fokhagymás pirítóst!
2011. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!