Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitöl lehet hogy mindig éhes...

Szandy007 kérdése:

Mitöl lehet hogy mindig éhes vagyok? 18L

Figyelt kérdés
ugy értem hogy eszek aztán 10 perc mulva mintha semmit nem ettem volna, olyan farkas éhes vagyok. már legalább egy éve igy van. :( SOS!!
2009. ápr. 10. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
fejlődésben vagy és kell az energia.
2009. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy egyszerűen csak nagyon gyors az anyagcseréd. előző voltam
2009. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy terhes vagy?
2009. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszike nektek!

nem az nem mert most van meg:)

2009. ápr. 10. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl gyorsan eszel. Tényleg ha tudsz várj a falatok közt is...közben beszélj valakivel vagy olvass újságot. Nekem is ez a bajom. :S


Meg az hogy hamar megéhezek utóbbi hetekben, s rájöttem hogy azért mert több gyomorsavam termelődik, ami ugye éhséget okoz. És eszek...( és hízok- 3 éve emellett nem is tudtam edzeni, érettségi előtt, és lett rajtam pár plusz kiló.

Akkor stressztől termelődött nekem több. szorongásostól.

2009. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszike szépen. lehet h télleg a gyomorsav.:S

véleményeket kérnék még! :(

2009. ápr. 10. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól is függhet, hogy mit eszel. Mi után szoktál ennyire megéhezni? Gyorskaját eszel, rendes főtt kaját vagy szendvicset pl.? Minden után éhes vagy?
2009. ápr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán gyors az anyagcseréd, gyorsan emésztesz és persze szeretsz is enni mert jóóóó:) Tudom, én is ugyan így vagyok, 20 éves vagyok és évek óta így élek, bár mostanában kezd kicsit csillapodni. Középiskolában minden szünetben megettem egy szendvicset és még úgy is farkas éhes voltam mire hazaértem. Akkor tűnik drasztikusabbnak a helyzet ha még szűk is az ember gyomra, mint az enyém. Egyszerre csak keveset tudok enni és így még hamarabb megemésztem. Tulajdonképpen nem baj ez! Néha kicsit kényelmetlen ha nincs nálad kaja és nem ettél már órák óta igaz? De ha nem hízol akkor főleg nincs más hátránya. Sőt még előnyös is mert legalább változatosan eszünk. Gondolom ha ezsel valamit és fél óra múlva megint éhes leszel nem ugyan azt eszed megint!

Talán úgy leehet rajta segíteni, hogy megpróbálsz többet enni egyszerre, így később leszel megint éhes. 18 éves korom környékén mikor a legtöbbet zabáltam (szó szerint) rászoktattam magam a nagy adagokra. Sok sikert!

2009. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos minden után éhes vagyok:(
2009. ápr. 11. 15:45
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utolso válaszolo. sajnos annyit eszem mint egy lo:( köszi a segitséget:)
2009. ápr. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!