Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen betegségekre számithato...

Milyen betegségekre számithatok ha a vérkeringésem nem jó?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így azért elég tág.

Viszont szélsőséges esetben akár végtagot is veszíthetsz.

2008. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,mit értesz azalatt hogy nem jó a vérkeringésed?
2008. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rossz vérkeringés okozója az érszükület.Hideg kéz és lábfejek,a végtagok elszíneződése,nem gyógyuló sebek,szédülés,fülzúgás,feledékenység,görcsös összehúzódás a lábikrában,terhelés hatására szorító érzés a melkasban.Durvább esetben agyvérzés szívinfarktus,végtag amputáció.Nos nem szabad játszani vele.Én most járok sonoterápiára,nekem hidegek voltak a lábfejeim,lilák a lábaim,pedig a jobb oldalon még a jó tartományban voltak az eredményeim a balon alatta.30 kezelést kapok semmi fájbalommal vagy kellemetlenséggel nem jár,majd megírom az eredményt ha érdekel.Szerintem ,ha úgy érzed valami gond van menj el egy ilyenre,csak nyerhetsz vele.Van akinek le kelett volna vágni a lábát 90 kezeléssel megmentették,szerintem nem csak a lábát hanem az életét is.
2008. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nos hasznos volt a sonoterápia minkét oldalam értékét felhozták a normál tartományba,teljesen rendbe jöttem.
2008. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!