Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hete fájdogál a fejem....

2 hete fájdogál a fejem. Mitől lehet? Nagyon félek, hogy agydaganat okozza.

Figyelt kérdés
Már múltkor is volt 1 hetem, amikor folyamatosna fájt, aztán elmúlt. akkor voltam is vele neurológus szakorvosnál, aki megvizsgált, és semmi rendelleneset nem talált. kb 2 hete viszont újra előjött a fájdalom. azzal kezdődött, hogy egy reggel arra ébredtem, hogy tompán szúr a bal halántékom. a nap folyamán aztán annyira szörnyűvé fokozódott ez a féloldali lüktetés, hogy majdnem hánytam is. bevettem egy Saridont, és akkor enyhült. utána gyengének éreztem magam, és rázott a hideg is. azóta sem múlt el teljesen, de nem annyira intenzív a fájdalom, viszont folyamatosan érzem a tompa fájdalmat, de nem csak féloldalt, hanem mind2 oldalon. még néha az arcoma is lesugárzik. anyukám azzal nyugtat, hogy a fronttól van, és az összes frontérzékeny ismerősének fáj 2 hete a feje. az való igaz, hogy hajlamos vagyok frontkor fejfájásra. na ilyet, hogy 2 hete? nagyon félek, hogy agydaganat:((
2009. febr. 1. 00:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó előtti vagyok, szerintem meg olvasgasson olyan oldalakat, hogy ne képzeljen hülyeséget. Akinek tényleg baja van, az igyekszik elfelejteni, ő meg beképzeli, miközben semmi baja. Bocs, kicsit idegesít, miután végignéztem egy ilyen betegség lefolyását.
2009. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, hogy időt szánt rám, és válaszolt! valamennyire sikerült megnyugtatnotok.

a 08:48-as válaszolónak üzenem, hogy egyáltalán nem haragszom a "nyers" fogalmazásáért, teljesen igaza van, hipochonder is vagyok kicsit.

2009. febr. 1. 13:22
 13/16 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám:)

Én is nagyon félek a betegségektől, régen dohányoztam,nagyon féltem a tüdőráktól, és volt sokszor, hogy fájt a hátam meg a vállam... Nagyon megijedtem, el is mentem megvizsgáltatni magam, de nem találtak semmit. Azóta soha nem gyújtok rá.

Sry az offért.... A kérdésedre választ adva, tuti nincs agydaganatod, nyugi... Tényleg a front vagy a sok idegeskedés, kevés pihenés okozhatja. Anyukámnak is volt olyan, hogy hetekig fájt a feje, de aztán elmúlt, semmi baja. Amúgy hány éves vagy?

2009. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia!Az is elképzelhető hogy egyszerűen nem jut elég folyadék a szervezetedbe.Elég komoly fejfájást okozhat az is.
2009. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ne gondolj a legrosszabra...

amúgy ..tudom ezt nem kellene irnom...de...

nekem is sűrűn fáj a fejem...most is picit..

és most a nyárom..volt agydaganatom...

de akkor teljesen...máskép viselkedtem...nem emlékszek rá :( a családod biztos felfedeznének ezt rajtad...

én nem találtam a szobámat...végignéztem az egész házat...tök nyugodt voltam..mintha nem is lett volna agyam..de a kártyára zsinórba nyertem...meg nem zuhanyoztam...mondták hogy zuhanyozzak..én meg azt hogy jó..de nem mozdultam a tv elől...anyukám fürdetett...rámadta a pizsit én meg....szégyen nem szégyen...bepisiltem...és ezt nem csak 1x csináltam..:(

nekem ez nem volt rossz...mert nem érdeklet semmi...

apukám ordibált velem részegen hogy hogy lehet egész nap a tv-t nézni...stb. sokan imádkoztak értem hogy gyógyuljak meg..olyanok is akik nem is ismernek..nagyim teljesen kikészült...

nem hiszem hogy daganatod lenne úgyhogy megnyudoghatsz...:)én ebben (remélem) biztos vagyok

2009. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ja és igen...igyál sokat...szódát, rendes vizet..amennyi csak beléd fér..és gyümölcsdzsúszokat is lehet...100%-osat..én abból megittam vagy 50 l-t biztos :)
2009. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!