Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hete fájdogál a fejem....

2 hete fájdogál a fejem. Mitől lehet? Nagyon félek, hogy agydaganat okozza.

Figyelt kérdés
Már múltkor is volt 1 hetem, amikor folyamatosna fájt, aztán elmúlt. akkor voltam is vele neurológus szakorvosnál, aki megvizsgált, és semmi rendelleneset nem talált. kb 2 hete viszont újra előjött a fájdalom. azzal kezdődött, hogy egy reggel arra ébredtem, hogy tompán szúr a bal halántékom. a nap folyamán aztán annyira szörnyűvé fokozódott ez a féloldali lüktetés, hogy majdnem hánytam is. bevettem egy Saridont, és akkor enyhült. utána gyengének éreztem magam, és rázott a hideg is. azóta sem múlt el teljesen, de nem annyira intenzív a fájdalom, viszont folyamatosan érzem a tompa fájdalmat, de nem csak féloldalt, hanem mind2 oldalon. még néha az arcoma is lesugárzik. anyukám azzal nyugtat, hogy a fronttól van, és az összes frontérzékeny ismerősének fáj 2 hete a feje. az való igaz, hogy hajlamos vagyok frontkor fejfájásra. na ilyet, hogy 2 hete? nagyon félek, hogy agydaganat:((
2009. febr. 1. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha az utóbbi időben idegeskedtél és még front is volt + megvizsgálta az orvos szerintem nem kell félned... az én anyukámon nem kicsi folyamatos fejfájásként jön ki a front hanem egész nap pihenget a feje miatt (megjegyzem már minden évben van ilyen és itt van nincs agydaganat)... ha erős a front akkor meg néha engem is (nem vok frontérzékeny) ledönt aprócskát a lábamról...
2009. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
A fejfájásnak közel 100(!) oka lehet, az agydaganat viszont nem feltétlenül jár fejfájással. A leveledből nekem úgy tűnt, hogy csak úgy érzed, hogy keveset figyelnek rád és szeretnéd, hogy a fejfájás miatt többet foglalkozzanak veled. Tessék, sikerült a dolog, én is írtam neked.
2009. febr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, bár a második válaszolónak üzenem, hogy nem a figyelemfelkeltés volt a célja a kérdésemnek, hanem az, hogy valóban aggaszt az agydaganat lehetősége.
2009. febr. 1. 00:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg inkább csinálj még 1 vizsgálatot... ha nem talál semmit akkor csak ledöntött a front... amúgy nem vagy megfázva? (első válaszoló vok)
2009. febr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megfázva. amúgy az orvos ezt ilyen pszichoszomatikus fejfájásnak mondta a múltkor, vizsgálat után.. bár már én sem tudom, mit gondoljak. ezért merült fel bennem már a végén az agydaganat lehetősége. és az is való igaz, hogy komoly stresszforrások vannak az életemben, sok gond, megoldatlan problémák...
2009. febr. 1. 01:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
kamasz vagyok és a kamaszokat sok stressz éri.... néha fájdogá a fejem (néha) de szerintem bárkinek lehet lelki oka a fejfájásra!
2009. febr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ha emiatt aggódsz, menj el dokihoz, és kérd meg hogy csináljanak egy CT vizsgálatot. ha az negatív eredményt hoz, megnyugodhatsz. azonban ha utána másod kezd el fájni, más miatt kezdesz aggódni, akkor gyanakodhatsz a pszichoszomatikus háttérre.
2009. febr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Idegesseg, stressz, problemak, ahogy irtad is!

Rengeteg folyadekbevitel, valamint levegozes!

Ne stresszelj, ne gondolkozz egyfolytaban, ha valakivel egyutt elsz aki idegesit, probalj elkoltozkodni tole.

Te jol tudod, hogy hogyan, kivel elsz, mitol stresszelsz..stb.

Igy neten keresztul nem lehet ezt kitalalni, viszont azt tudom, hogy idegi alapon nekem is pillanatok alatt megfajdul a fejem.

Ilyen hulyesegekre, amire te gondolsz, hogy mi lehet a bajod, inkabb le sem irom, pedig annyira de annyira felesleges gondolnod!!!!

2009. febr. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, de én nem leszek ennyire udvarias. Lepontozhattok, de akkor sem.

Te nem vagy normális már ne haragudj. Nem vagy agydaganatos, csak agybeteg vagy, hogy ilyeneket képzelsz. Utána néztél mivel jár, és milyen stádiumokba? Nem? Leírom.

Eleinte baromi szarul leszel, mint egy erősebb megfázás, aztán 1-2 hét múlva elkezdesz lebénulni, érzed, valami nem oké, attól függ, mit nyom a daganat. Aztán ha ekkor nem mész orvoshoz, és nem küld ct-re, akkor ez súlyosbodik, annyira, hogy fél oldaladra lebénulsz, akkor elmész ct-re, közlik, hogy daganatod van.

Anyukámnak egyszer annyira fájt a feje, hogy szédült miatta, és 3 napig nem tudott felkelni az ágyból. Barátnőmnél ugyan ez. Nálunk semmit nem találtak. Apukám a tavasszal rosszul lett, mint a középfokú napszúrás tünetei, majd fokozatosan lebénult, de a házidoki még akkor sem küldte kórházba. Ha ezt teszi, talán még mindig élne.

Javaslom, próbálj az életeden javítani, ahelyett, hogy a betegséget keresed magadban. Minek? Egyszer úgyis meghalsz, addig élvezd ki, ha nem teszed, bánni fogod, amikor megtudod, hogy nincs tovább.

Felesleges ezen stresszelni, mert emiatt is fájhat a fejed, hogy már beképzeled.

És apumnak nem fájt a feje, csak az 1. nap. Utána csak gyenge volt, és nagyon sokat aludt, fáradékony volt. De a feje nem fájt.

Szóval ha ezek után is idegeskedsz, akkor egyszer biztos lesz valami bajod, lehet nem pont ez.

Lehet lepontozni a nyersségemért.

2009. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem érdemes aggodnod! az utolso vàlaszolonak igaza van.

Az agydaganatnak igen komoly jelei tudnak lenni,a fejfàjàs,làtàsproblémàk, hirtelen ( féloldali) lebénulàs, beszédzavarok, és a legtobb esetben egy spontàn epilepsziàs roham hivja fel rà a figyelmet.

szoval ne pànikolj, és egy jotanàcs: ne nagyon olvasgass orvosi témàju oldalakat, foleg ne az agydaganatrol

2009. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!