Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ez agydaganat? Részletek...

Lehet ez agydaganat? Részletek lennt!

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hete fájdogálom a fejem! Ez a fejfájás álltalában dél körül szokott rám törni! A fájdalom annyira nem erős és van,hogy az egyik szemem mögött érzem vagy a tarkómnál! Este és reggel nem szokott fájni! Ha a nyakam hátrahajtom akkor fáj a gerincem..nem tudom ennek lehet-e köze hozzá? Amitől félek az az agydaganat! 18 éves vagyok!
2010. szept. 8. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha felsz akkor menj el az orvoshoz,ne itt kerdezoskodj,egyebkent a fejfajas mindig egy jel,hogy valahol valami a szervezetben nincs rendben.
2010. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfogok menni orvoshoz! Csak kíváncsi vagyok,hogy mennyi az esély rá,hogy ez agydaganat?
2010. szept. 8. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Az agydaganatnak nem ez a jele, ez inkább arra utal, hogy a látásoddal van gond, megerőlteted a szemed délelőtt a suliban, attól fájdul meg a fejed (mellesleg a látás központja a tarkónál van). Menj szemorvoshoz, valószínűleg szemüveg kell!
2010. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A biológia tanárom is azt hitte agydaganata van pedig csak szemüveg kellett neki.
2010. szept. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűtlen, hogy daganat legyen. Lehetsz frontérzékeny, lehet rossz a szemed illetve, amire senki sem gondol: sok salakanyag a vérben.

Én, amikor szigorú paleolit étrenden (google a barátod) éltem, sokkal kevéssé voltam fejfájós, mint amikor minden szart megeszem.

Amúgy a mostani időjárás simán kiválthatja a tüneteidet. Mióta van már ilyen ocsmadék idő?

2010. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!