Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem agydaganat? Részletek...

Ugye nem agydaganat? Részletek lennt!

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete tart! Hol napokig nincs ilyen,de van amikor igen! Például úgyérzem mintha elakarnák szédülni,de sosem szédülök el,ilyenkor a gyomromban is ilyen fura érzés és csak pár másodpercig tart! A szemem is volt,ahogy mozgattam gyengébb volt,de most megint elmúlt! Néha kicsit zsibbad a lábam,de ez is van,hogy elmúlik! A szédülés érzet zavar engem nagyon,mert valójában el sem szédülök!Néha az idegek is ugrálnak a testemben! Eléggé,aggódom,hisz csak 17 vagyok! Bocsi,hogy én is ilyen "agydaganatos kérdéssel" fárasztalak titeket!
2009. nov. 22. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ki vagy merülve idegileg
2009. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Volt hogy hetekig azt hittem leukémiás vagyok..! Meg hasonló..:csontrák..stb! De akkor nem voltak ilyen tüneteim!

Talán Hipochonder is vagyok..!? :S

2009. nov. 22. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is csak ki van merülve a szervezeted. figyeld meg, ha beszedsz egy doboz Magne B6-ot, el fog múlni azonnal! (izomrángás, fáradtság érzet, szemfáradtság, levertség, szédülés, dekoncentráció a magnézium hiány tünetei)
2009. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked sem agydaganatod van, ahogy a többi rengeteg embernek (vagy mindíg ugyanannak..??), akik itt ezen az oldalon ezt képzelik be magukról. Ezer banális oka lehet, de szinte kizárt hogy épp agydaganat lenne.
2009. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te hipochonder vagy,pánikbetegséggel kísérve....Összekombinálod a panaszaidat,kreálsz belőle egy számodra lehetségesnek tartott komoly betegséget,és beparáztatod magad,hogy biztosan,100%-ra az..:)

Az idegeiddel van valami,a szédülés is erre utal.Keress valami hobbit,vagy sportolj,akkor elmúlnak a panaszok!!17 éves vagy,az agydaganat esélye nagyon-nagyon csekély,és erre gondolnod sem szabadna!!!!Ne stresszeld magad feleslegesen!:))

2009. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megpróbálom magam lenyugtatni =)
2009. nov. 24. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!