Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugtató? KÉRLEK SEGÍTSETEK :' (

Nyugtató? KÉRLEK SEGÍTSETEK :' (

Figyelt kérdés

Nyugtató gyógyszert szeretnék, vény nélkülit!!

Az okot nem mondom el,de a lényeg hogy teljesen összeomlottam, kivagyok, egésznap sírok már napok óta és nem tudok elaludni mert még akkor is jár az agyam és csak sírok! Kérlek segítsetek!Milyen gyógyszer lenne a legalkalmasabb?


2010. nov. 15. 23:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az oka,hogy így kivagy borulva de pár dolgot jobb ha tudsz.

-Egyetlen egy férfi sem érdemli meg,hogy telesírd a párnádat.

-Minden rosszban van valami jó..Ha megcsaltak/elhagytak az rossz.De jó mert legalább nem vett el az életedből 20-30 évet..

-Minden rossz szerelem után jön egy csodálatos.

- Az élet szép csak néha vannak buktatók amiken át kell esni

- minden egyes fájdalommal ami ér minket az életben csak erősödünk..

- Érdemes megélni az öregkort,hogy a mostani fájdalmakon később csak nevetni tudj..

Drága! Hidd el nekem,nem érdemes annyi bánkódni,sírni..és hidd el lesznek még csodás napjaid.

Ezért ne akarj semmi nyugtatót(csak saját magadat teszed tönkre).Inkább igyál nyugattó teákat,vegyél egy habos fürdőt,menj szaunázni,úszni,táncolni..kösd le magad..Vagy tarts egy kiskutyát,macskát..

2010. nov. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha a Xanax függőséget okoz, meg illegálisan drága, az az ő baja, nem? Ő csak abban kérte a segítségünket, hogy javasoljunk neki gyógyszert, nem abban hogy hogyan álljon le a szedésével :) Ha függő lesz a Xanaxtól, akkor így járt...
2010. nov. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Ne hülyéskedjetek már, a deadalon, az egy antihisztamin (hányinger ill. hányáscsillapító) :DDD, lehet, h van némi tompító hatása, de hát akkor is....nem az a cél, h betompuljon, bekómáljon vmitől, mert akkor megihatna pár felest is.....meg egyébként is, hány gyógyszer okoz fáradtságot, el nem hiszem, h vki deadalont használ altatóként LOL
2010. nov. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Másnapos...khmmm bmeg, még jó, h nem azt ajánlod neki, h füvezzen lol
2010. nov. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sedatif pc.


Én használtam, teljesen jó, és nem lehet rászokni.

2010. nov. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Valeriana es a gyogynovenyteak, ami nyugtato teakeverek formajaban kaphato.

Ez viszont csak segitseg, de valojaban Neked kell valtoztatnod a helyzeteden. mivel sirassal nem fogsz megoldani semmit.

Keress valami olyan technikat, amikor eltereled a gondolataidat a meglevo problemarol, menj tarsasagba, vagy olvass.

Amikor nem fogsz igy valtoztatni, akkor mar komoly betegseged is lehet a nem megoldott problemad miatt. Tehat megoldast kell keresned, hogy ne betegisd meg onmagadat.

2010. nov. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! Az egyik válaszoló igenis rátapintott a lényegre pedig nem írtam le....nem csaltak meg,nem hagytak el, csak épp mindketten belátjuk 2 év után hogy mivel fiatalok vagyunk, élni akarunk,ráadásul távkapcsolat sajnos, 130 km van köztünk..és mivel rég vagyunk együtt, eléggé kiismertük már a másikat, imádunk együtt lenni, de sokszor picit unatkozunk ha nem csinálunk épp semmit...viszont imádjuk egymást és nagyon nehezen engedjük el a másikat, de közbe meg tudjuk hogy nincs sok jövője így a kapcsolatunknak. De itt leragadtunk hogy el akarjuk engedni egymást de nem megy pedig ésszerűen már belátjuk hogy értelmesebb lenne... tisztában vagyok mindennel amit ilyenkor mondani szokás, hogy majd idővel jobb lesz,ne gondoljak rá és majd jön úgyis még sok szerelem...sokmindenkinek kiadtam már,beszéltek róla...még nincs vége "hivatalosan" de érzem hogy nincs sok hátra,msot szünet van hogy átgondoljuk és utána találkozunk de szerintem akkor lesz vége.... és ki vagyok idegileg,éjszakánként csak rá gondolok és mindennél erősebben hiányzik és csak magamhoz akarom szorítani,és rettentően összeomlottam. Ezért kell a nyugtató hogy legalább el tudjal aludni, mert szó szeirnt HALÁL ... egyszerűen nem bírom..De rokontól kaptam EGIS Andaxin-t, remélem az segít amellett hogy futással fárasztom magam és sülvefőve a barátnőimmel vagyok. De nem tudom elfogadni és megemészteni... Köszönöm mégegyszer mindenkinek!!
2010. nov. 16. 20:00
 18/19 anonim ***** válasza:

A nyugtatók nem erre (idegességre, kétségbeesésre) valók, hanem SZERVI okokból fennálló szorongásra, izgatottságra, rosszullétre és pánikra.

A magyar fordítása teljesen hibás, mert az angol drug jelentése nem nyugtatószer, hanem bódítószer, és emiatt sokan azt hiszik, hogy ez "idegesség-eltüntető".

2010. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
erre nem nyugtató kell, ezt máshogy kell kiheverni, mint már előttem is írták. figyelem eltereléssel mondjuk. a futás jó, csak aközben sokat lehet gondolkodni. vmi csapatsport lenne jó. a barátnőzés jobb, mozi, család...
2010. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!