Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugtató? KÉRLEK SEGÍTSETEK :' (

Nyugtató? KÉRLEK SEGÍTSETEK :' (

Figyelt kérdés

Nyugtató gyógyszert szeretnék, vény nélkülit!!

Az okot nem mondom el,de a lényeg hogy teljesen összeomlottam, kivagyok, egésznap sírok már napok óta és nem tudok elaludni mert még akkor is jár az agyam és csak sírok! Kérlek segítsetek!Milyen gyógyszer lenne a legalkalmasabb?


2010. nov. 15. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Semmilyen. Gyógyszerek függőségre , Halálhoz vezetnek. Édesanyám így hunyt el.. sajnos. A magad érdekében .. És mások érdekében is .. Próbálj meg lazulni és nem foglalkozni azzal ami kiakasztott..
2010. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

szia!

elsőkörben próbáld inkább ki a levendulateát..

az nyugtat,relaxál,elaltat..én is azt iszom..sajna sokat idegeskedek én is,meg alvászavaraim vannak...és nagyon jó,finom tea!

lehet venni a Teakanne márkájút,az 500 körül van a tescoban..és jó

próbáld ki!

hátha segít

ha ez sem..akkor dokihoz fordulj inkább...

2010. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2010. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

vény nélküli : valeriana de nem sokat ér a legtöbb embernek

vagy még vannak ilyen nyugtató teák de az is hasonló

ha nagyon kell menj el háziorvoshoz 1x ő is fel tud írni , aztán menj el egy pszichiáterhez TB-s , beszélgess el vele hátha segít , ha meg tényleg olyan nagy a baj akkor tovább ír majd fel nyugtatót ő is

2010. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sedatif pc tudtommal vény nélkül kapható homeopátiás gyógyszer.
2010. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Xanax


Ha meg vényköteles, szerezd be illegálisan, be lehet

2010. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
xanax az szar
2010. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

alvásra HOVA,kérj kölcsön altatót vkitől, azoktól nagyon jót lehet aludni,nevét nem tudom.

A Nervenplege az gyógyhatású nyugtató

vannak teák, pl a Mandala lila, lehet kapni dm-be rossmanba, finom és el is lazít.

vagy járj edzeni,kezdj neki valaminek...Nekem a mozgás segített nem a nyugtatók és hasonlók,de ha ez kell neked akkor ezeket ajánlom amit leírtam.

2010. nov. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem a Nervenpflege és a Valeriana nem igazán vált be. Ami igen, az két szem Daedalon, nem nyugtató, de bekómálsz tőle.


Viszont ami még jobb: végezz valami fizikailag nagyon kimerítő dolgot, pl. ha van időd, akkor tempós sétával tegyél meg 10-15 km-t (ez kb 3 óra), ha nincs túl sok, akkor menj el futni. Ne kocogj, hanem valóban fuss, amíg nem érzed, hogy teljesen kivagy és már valóban egy lépést sem tudsz tenni.


Ez ugyanis annyira kimeríti a tested, hogy nem lesz energiád arra, hogy kattogjon az agyad. Így nem teszed tönkre a májad, és ugyanazt a hatást éred el.

Szóval először inkább ezt próbáld, ha nem válik be, akkor nyúlj csak gyógyszerekhez.

2010. nov. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A vény nélküli nyugtatók mind sz@rok, semmit sem használnak gyakorlatilag......

Ha úgy érzed, h nem tudsz egyedül megbirkózni a problémáiddal, akkor keress föl egy pszichiátert, az majd fölírja neked a megfelelő gyógyszert, amennyiben szűkséges, de első körben sztem inkább fordulj egy pszichológushoz, ő nem tud gyógyszert írni, de lehet, h tud segíteni, és akkor a gyógyszer fölösleges.Jobb, ha gyógyszer nélkül is meg lehetne oldani.


Amúgy meg NE írjatok neki már ilyen hülyeségeket, h vegyen Xanaxot feketén, egyrészt egy-két héten belül az alprazolám függőséget okoz, másrészt meg drága illegálisan, meg egyébként is lehet, h nincs is szűksége ilyen erős gyógyszerre, meg hát van egy-két mellékhatása is.....nagyon bírom, amikor az olyanok, akik a Xanaxot, vagy Frontint stb. nem gyógyszerként használják, hanem drogoznak vele, aztán ajánlgatják fűnek-fának, h vedd meg feketén, és megoldódik minden problémád...pff

2010. nov. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!