Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez most mi? Bővebben alul.

Ez most mi? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

A problémám elég összetett, orvoshoz elfogok menni ha nem javul, de kiváncsi vagyok ti mit gondoltok ezekről, szval csak olyan írjon ide aki értelmes választ is tud adni....

1-2 hete késik a menstruációm, lehet nem is késés, most járok úgy a 32-33. napban. 2 napja viszont jön ilyen alvadt vér, de semmi más, és csak pecsételek... ilyen egyszer volt nekem eddig, de az a furcsa h nincs menstruációs tünetem csak a fejfájás.... mindig késik, de hha megjön akk normális a ciklus... csak megszoktam h mindig fáj a mellem, most meg smemi...

Aztán, szintén pár napja, nagyon pattanásos az egyik arcoldalam, folyamatosan kipattogzok, és van h ezek nagyon viszketnek, olyasmik mint vmi allergiás kiütés... van h csúnya az arcom, de nem ennyire, és ez h még viszket is... aztán tnap óta meg viszket a szemem is ... olyan mintha vmi gombám lenne, és így akasztgatnám át a kül testrészeimre... mind emelett ahogy kinyitom a számat, az állkapcsomnál érzek egy dudort ami fáj, fültőmirigy környékén, pár hete kijöttek 1-2 napra a nyirokcsomóim, állkapocs, nyak, áll alatt, fájtak, de vissza is húzódtak... lázas nem vagyok, különösebb tünetem más nincs.

És ami még érdekelne hogy pár hónapja jött elő először, van h reggelente ilyen fekete darabkák vannak a köpetembe, és az a furcsa h nem dohányzok meg semmi ... szval h mi az és h kerül oda. A manduláim elég nagyok, nagyon slájmos mindig a torkom, szval ott megtapadhat akármi, de mégis olyan furcsa... ha valaki tud ezekbe segítsen már :S



18/L


2010. nov. 12. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gyulladásos góc van a szervezetedben. Nemtudom van e mandulád? Ha igen felmerülhet, hogy onnan ered.Minél előbb menjél orvoshoz.
2010. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, van mandulám, és az nekem mindig problémás volt... óriásiak, viszont most pl nem fáj, a torkom szokott reggelente csípni egy kicsit és ennyi :S sztem bacis kézzel elfertőzhettem az arcom, meg a szemem mikor odanyúltam, elég sokat utazok vonaton, buszon, és van mikor nemtudok rendesen kezet mosni, csak vízzel leöblíteni... lehet így piszkáltam magam :S
2010. nov. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!