Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett ez? Bővebben alul

Mi lehetett ez? Bővebben alul

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon rosszul voltam. Hajnal 3kor sikerült elaludnom, és egész este fájt a hátam/mellkasom, az egész tüdőm légzésnél mindkét oldalon, ehhez nehézlégzés párosult. Felkeltem 5 körül h nem vagyok jól, de pár percen belül vissza is aludtam. Mellette volt egy furcsa álmom, h álltam tükörrel szembe, nehezen vettem a levegőt, és teljesen össze volt szűkülve a légcsövem meg stb. Most h felkeltem kicsit jobb, de még ég a mellkasom, és nehezebben veszem a levegőt. Pánikbeteg vagyok egyébként, de eddig az éjszakáim azért nyugodtan teltek.

Rosszul lehettem az este, és beleálmodtam a fájdalmat az álmomba? Vagy csak "álmodtam" a tüneteket? Mi lehetett ez? Nyitott ablaknál aludtam egyébként, lehet megfázott kicsit a mellkasom, és a menstruációm is közeleg( 20. nap, szoktak hülye álmaim lenni). Más komolyabb problémám azthiszem nincs. Ez az "égő" mellkas/tüdő érzés meg volt már nekem úgy 4-5 hónapja, azóta csak most jött elő. Nem dohányzom, nem iszom.



21/L


2010. aug. 5. 07:26
 1/4 A kérdező kommentje:
gondoltam arra is, hogyha olyan "nagyon" rosszul lettem volna, akkor nem ment volna a visszaalvás, igaz? Félek kicsit, hipochonder is vagyok, egyből tüdőrákra, légzésmegállásra, meg ilyenekre gondolok.
2010. aug. 5. 07:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi van most, de nekem is fáj a tüdőm, vagyis a hátam fáj a lapockám alatt. Szóval lehet hogy csak rosszul feküdtem és becsípődött valami ideg a bordáim közé. Mittomén, de én is gondoltam arra is, hogy tüdőrákom van.


Lehet el kéne menni a háziorvoshoz, aztén egy tüdőszűrésre. Nem tudom te mikor voltál, de én már nagyon régen. Én mondjuk dohányzom, de lehet hogy mától már én se fogok.


Biztos tüdő front van, vagy mi :))

2010. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a baj hogy én már szabály szerűen temetem magam >_<

a tüdőrák elvileg véres köpet, meg kicsit durvább, de kitudja ... lehet egyébként hogy tényleg az idő, vagy egy megfázás, ez a hideg-meleg érzet nem tesz jót a szervezetnek... de ez az "égő" mellkas érzés borzasztó, mellé meg a nehézlégzés... :S tegnap este fogadtam épp meg h nem stresszelek többet a tünetek miatt, és nem beszélek be magamnak minden sz*rt, erre kínokra ébredek :/

tüdőszűrőn még nem voltam, én az a fajta hipochonder vagyok aki itthon kínlódik, mert fél az orvostól h rákot, vagy egyéb más betegséget diagnosztizál nála. Pulmonológián voltam pár éve, aztán 2 éve háziorvosnál, aki szívritmus zavart észlelt, utána mentem még hozzá, hát nem szólt h baj lenne.

2010. aug. 5. 08:08
 4/4 A kérdező kommentje:
gondoltam arra is egyébként, hogy tegnap este lefekvés előtt nagyon hideg dinnyét ettem, meg egy szendvicset ... lehet gyomorsavam volt, és a reflux okozta a tüneteket, vagy esetleg a hideg dinnye miatt megfáztam ott belül. Most picit talán jobban vagyok. El ne kiabáljam.
2010. aug. 5. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!