Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 60-as pulzussal menjek ügyeletre?

60-as pulzussal menjek ügyeletre?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam pulzuscsökkentőt, mert durva kiugrásaim voltak, pl nyugalmi helyzetben 135 / perc. Napi 2 szer negyedet kell szednem. Órák óta 58-60 a pulzusom és nem tudom ez normális-e, veszélyes-e az ilyen alacsony pulzus, nekem mindog nagyon magas volt.
tegnap 23:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nekem olvasás közben van amikor leesik 50-re. Nem kell ezen pánikolni.
ma 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Basszus, én tiktok videokat nézek, és felmegy 110re. Lehet inkabb olvasnom kéne
ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Évtizedeket éltem hatvanas pulzussal. Amikor veszélyeztetett terhesként Bricanylt kaptam. Kérdezte a kardiológus barátnőm, hogy megdobogtatja-e nagyon a szívemet. Mondtam, hogy már hetvenre felment.

Azóta sok víz lefolyt a Dunán. Szedek én is béta blokkolót. Nyugalomban leviszi hatvanra. Nincs ezzel semmi baj. Normális.

ma 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#22 :) Látod mennyi jótékony hatása van az olvasásnak?
ma 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én 34 éves nő vagyok és 50-55 körülre lemegy a pulzusom nyugalomban, vagy 50 alá is. Pedig nem is vagyok atléta. Szóval önmagában nem baj, de ha tünetekkel jár, akkor menj vissza az orvoshoz. Ha csak aggódsz, akkor lehet hogy ráér a következő kontrollon rákérdezni.
ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__11698717..


2 és fél éve tettem fel a kérdést, nyáron megszereztem a könyvet, azóta se olvastam el.

Ezt lehet ebéd után elkezdem:) vagy milyen könyvek csökkentik a pulzusom?:)

ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60-as pulzus normális. Ha hosszú ideje fekszem, vagy ülök akkor van mikor nekem is 62-64. Nekem egyébként az átlag 70 és 80 közt van. Tudom ijesztő, mikor ilyen lassan ver a szíved, de még mindig jobb mintha a nyugalmi 135 lenne.
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem éjszakánként lemegy 37-38- ra is, nyugalmi helyzetben is 40-47 között szokott lenni( olvasás, tévézés) mégsem tervezek vele orvoshoz fordulni, mert semmilyen panaszt nem okoz. 48 éves nő vagyok.
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!