Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sürgősségire kerültem magas...

Sürgősségire kerültem magas pulzussal, ez lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Sürgősségire kerültem, mert a pulzusom több mint 8 órán keresztül nem ment 135 alá. Ez a magas pulzus azóta állandósult. Ott kaptam pulzuscsökkentőt és nyugtatót. Másnap a háziorvos beutalt nagylaborra. Kijött, hogy nagyon alacsony a hemoglobin és a vas szintem. Holnap megyek vissza konzultálni. Ez okozhatja a magas pulzust?
okt. 15. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez is okozhatja, de más is.
okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vashiányos vérszegényként kijelenthetem, hogy igen, okozhatja. De sok más dolog is. Mennyire voltak alacsonyak?
okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már a fent említett vashiányos vérszegénység is bőőven okozhatja. Önmagában is magyarázza a tüneteket!
okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A TSH-m pedig 4,6. Nő vagyok, 31 éves gyermekvállalás előtt. Ezeken kívül a többi érték jó volt. Hullik a hajam, mindenhol elalszok, munkahelyen nem tudok figyelni és egekben a pulzusom.
okt. 15. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ugyanezek a tüneteim voltak. Sokáig azt hitték pánikbeteg vagyok, amiért állandóan magas volt a pulzusom, nehézlégzésem volt, amik miatt ugye sokszor előfordult pánikroham szerűség. Aztán nagy nehezen elküldtek egy nagy laborra, ahol ki is derült, hogy a vas szintem az alsó határ 10 helyett 2.5 volt. Kőkemény vastabletta szedés tart nálam 3 hónapja, lassan megyek kontroll vérvételre. De mióta szedem megszűntek a panaszok.
okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!