Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izgulos személyiségzavar...

Izgulos személyiségzavar magas vérnyomás pulzussal ?

Figyelt kérdés
Sok helyzetben rámjön és sehogy nem tudom csillapítani mit lehet tenni más is van így ?
ma 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg kell szüntetni a probléma forrását. Legalább is nekem ez volt a bajom. 3 éve mentem egyetemre, szeptember előtt a nyáron a pulzusom fent volt az egekben, olyan 110-120-as értékeket képzelj el. Rosszul voltam, nem bírtam aludni, minden bajom is volt. Most meg átlagban olyan 80-85.


Szoktam még nyugtató teát inni, vagy illóolajat teszek a fürdővízbe.

ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem semmi ilyesmi nem használ és gyógyszer kellene ami azonnal leviszi a magas értékeket mert kritikusra felemgy
ma 08:19
 3/7 Cuki manó 2 ***** válasza:
64%
Háziorvos
ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az mit tud mondani
ma 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszer kell neked, akkor a háziorvos ír fel valamit. Szerintem vény nélkül biztos nincs semmi komolyabb. :(
ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ti mit szedték ilyenre?
ma 08:59
 7/7 Cuki manó 2 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom adtak valamit az ügyeleten, háziorvos azt mondta beutal kardiológiai vizsgálatra de mondta mire oda jutok lehet mi megoldjuk a gondot
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!