Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyomorultul érzem magam, mit...

Cuki manó 2 kérdése:

Nyomorultul érzem magam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Napok óta Bujkál bennem valami de tegnap teljesen letaglozott. Úgy éreztem hogy felső légúti fertozes. Azt tudni kell asztmás vagyok. Megmozdulni alig bírtam, orrfolyás, reszketes, vegtagfajdalom, köhögés. Ma voltam én hülye az ugyeletesen (háziorvosi) ahol az orvos meg sem hallgatta a tudom és gyakorlatilag elhajtott azzal hogy szedjem a tvben reklámozott termékeket. Most is fájnak a combjaim minden ötletet szívesen fogadok.
ma 13:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Tea megy kétóránként de holnap már dolgozni kell
ma 13:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Par hete nekem is volt ilyen, mozogni alig bírtam, nyelesnel fajt, néha levegőt alig kaptam, lazs voltam.. 5 napig tartott, hiába próbáltam barmit, nem lettemsokkal jobban, csak az segített, hogy hagytam idot, hogy a szervezetem legyozze a vírust. Ventolinod vagy hasonlod van otthon?
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van igen köszi
ma 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!