Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyomorultúl érzem magam,holnap...

Mildred kérdése:

Nyomorultúl érzem magam,holnap pszichiáterhez megyek, régi barátnőim meg jól érzik magukat,csak én szenvedek. Miért érdemlik meg ?

Figyelt kérdés
Agorafóbiám és szociális szorongásom van. Az általános iskolás barátnőim közül az egyik utazgat a másik meg babázik, nekem meg sajnos orvoshoz kell járkálni. Ezek a lányok megkeserítették az általános iskolás éveimet ,eleinte barátok voltunk de kihasználtak harmadik kerék lettem. Ők mégis többet kaptak az élettől,pedig olyan rosszak voltak hozzám,én meg gyógyszert szedek

tegnap 20:49
 1/3 anonim válasza:
57%
Ez egy olyan kérdés, amire szerintem rendes válasz nincs, csak minden ember sóhajt egyet.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Nem látsz bele az életükbe. Biztos, hogy nekik is van valami kínjuk, csak te természetesen nem tudsz róla.

Ne velük foglalkozz, hanem magaddal és máris könnyebb lesz az életed.

tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert neked van lelked, nekik meg nincs
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!