Teljes fásultsag?
Igazából semmi nem jó. A párkapcsolat sem és a munkám sem.
Benne ragadtam a családi cégben. A párkapcsolatban már rég nincs minőségi idő, hiába próbálom, de barátnőm minden nap mondja szeret.
Hobbim nincs,sosem volt. Semmi nem kielégítő az életemben.
Pszichológushoz a kapcsolat miatt járunk de persze elő jön a saját probléma is. De a depressziót nem mondta az orvos
Nagyon sokan vannak hasonlóan valami veszteség után. De már a covidról is olvastam, hogy hagyhat ilyen tünetet. Ezen csak te tudsz segíteni.
Keress másik munkát! Vagy találsz jobbat, vagy megtanulod értékelni, amid van.
Gondold végig, hogy szereted-e a barátnődet. Ha igen, szervezz programot! Vidd el kirándulni, kiállításra, koncertre, jógaórára, táncolni vagy valami. Ha nem szereted, engedd el, legalább ő legyen boldog.
Kezdj el sportolni! Viheted a barátnődet is.
Írj hála naplót! Naponta gondold végig, mi mindenért lehetsz hálás.
Keresd meg a régi barátaidat!
Találj ki egy hobbit magadnak!
Jó vagy rossz hír, neked kell tenni magadért valamit. Ha valamit tettél, sikerélményed lesz, jobb lesz a kedved.
Ha a pszichológus nem mondta, hogy depressziós vagy,akkor nem vagy az. De kereshetsz másikat, akivel jobban együtt tudsz működni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!