Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor megjövök suliból akkor befekszem az ágyba telózni és csekkolgatom a közösségi oldalakat, játszok, youtubeozok ahelyett hogy számítógépeznék?

Figyelt kérdés
Fáradtnak érzem magamat mindig mikor hazaérek
tegnap 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Leírtad a kérdésben a választ. Fáradtság. Mikor szoktál lefeküdni aludni és mikor kelsz?
tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyen 23:00kor befekszem az ágyba és 30 percet telózok aztán elfáradok és elalszok és reggel suli időben 6:55kor kelek hétvégén pedig néha 8:30 de néha 9:00 vagy 10:00
tegnap 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Értem. Simán lehet normális is, de ha nyugtalanít vagy korábban nem így volt, a háziorvosod adhat beutalót laborvizsgálatra esetleg. Sportolsz bármit rendszeresen?
tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 8 óra alvásigény csak átlagérték, van akinek több, van akinek kevesebb kell ennél. 23:30 és 6:55 durván 7,5 óra telik el, egy fejlődő szervezetnek ez nem biztos hogy elég, sőt látszik is, hiszen ha aludhatsz, akkor jóval később kelsz. Plusz ugye nem is egész nap vegetálsz, hanem ott a suli, tanulás, az is fárasztja az agyat.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 apukám házi orvos😅 nyár eleje óta nem sportolok mert addig futottam futó gépen #4es de éjszaka ha hamar lefekszek rossz gondolataim vannam meg félni fogok
tegnap 21:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Az iskola is nagyon fárasztó + van magánórám és volt olyan múlt évben hogy nem feküdtek az ágyamba soha délután de beteg lettem ott pihentem és par hétig hozzá szoktam hogy lefekszek játszani
tegnap 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem apukáddal beszélsz? :)

Egyébként lefeküdhetnél kicsivel korábban, meglátod segít-e. Illetve a rendszeres mozgás is segíthet. És az elalvás is könnyebben megy utána.

tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyen dologban nem szeretnék vele. De félek ha hamar lefekszem és negatív gondolataim lesznek amik fájnak
tegnap 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem? Ha orvos, elég kézenfekvő lenne, hogy hozzá fordulj. Van olyan sport, amit szívesen végeznél? Suliban rendesen tesizel?
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen rendesen tesizek és sportok közúl télen síelni szoktam nyáron tollas ezeket szívesen
tegnap 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!