Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ssok számitógépezéstől lehet...

Ssok számitógépezéstől lehet e köhögni?

Figyelt kérdés

10 hónapja köhögök eröltetetten ami ingerel mintha ilyen nyálkás vmi gomboc lenne a torkomba (van fekélyem is )Sokan azt mondják hogy savtól van sokan azt hogy idegi alap ezek mind orvosok voltak. De anyám már azt mondja megőrül mert hogy egész nap köhögök és sokat ülök gép elött otthon mivel most nincs munkám egészégi állapotom miatt sem pánikbetegségem is van Rengeteg trauma ért egész életemben, kb 10 -12 órát gépezek egy nap, Van olyan nap mikor 4-5 . van hogy semmi de általába sokat ö azt mondja valami elektroszmog attol sugárzástól de nem hiszem hogy azért lehet ennyit én idegi alapra gondolok vagy sav szerintetek van aki találkozott hasonlóval?

Minden orovsnál voltam minden negatív 2 hét mulva megyek szív ultharangra is mivel vele született rendeleneségem van azzal azt mondják attol is lehet köhögni szív ,de ha az is negativ én sav vagy idegi alapra gondolok.

De kiváncsi vagyok hogy mégis valaki mondja hogy lehet a sok számítogépezéstől de nem tudom elhinni mert sokan gépeznek sokáig.és nincs bajuk

várom válaszotokat köszi.


2014. júl. 1. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, de mitrális prolapsus szindróma esetén igen. Milyen szívrendellenességed van?
2014. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem se a gépezéstöl

hülyeség

2014. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűbb, hogy a maszturbálástól köhögsz.
2014. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szivnagyobodás ,és bal pitvar kamrám nyitva volt mikor születtem.(lyuk van rajta )
2014. júl. 1. 21:24
 5/7 A kérdező kommentje:
sokszor fáj a mellkasom és bal oldalt is ott gondolom a koszoru erek vannak vagy nem tudom de középen is fáj hát remélem nem mutat majd semmit 2 hét mulva vizsgálat igaz 4 éve voltam utoljára sziv dokinál
2014. júl. 1. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran szúr a szívemnek a bal oldalán meg valamikor középen is és néha köhögnöm kell. Nekem a mitrális prolapsus szindróma miatt. Ez egy szívbillentyű "rendellenesség".
2014. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és próbálj meg nem idegeskedni, mert akkor csak rosszabb lesz.
2014. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!