Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A haverom skizofren es most...

A haverom skizofren es most jar az agyam nekem is ?

Figyelt kérdés
A haverom mar nagyon reg ota mindig mondta, hogy rossz gondolatai vannak es ket szemelyisege van, szorongott, depresszios volt, magaba volt zarkodva mindig.. aztan kezdte mondani hogy jonnek a hangok neki, de nem engedelmeskedik nekuk stb stb.. es igy nem torodtem az ilyenekkel probaltam neki segiteni de nem nagyon astam bele magam ebbe.. de most hirtelen a semmibol nekem is kezdtek hirtelen agressziv, rossz gondolataim lenni es tudom, hogy nem bantanek senkit foleg nem a szeretteimet de olyan nagyon rossz es szorongok amikor eszembe jut valami hulyeseg.. es ilyen gondolatok is vannak “tedd meg”, es “mi van ha meg teszed” stb.. es azon agyalok, hogy a haverom is igy kezdte es skizofren lett.. es most en is az leszek vagy mik ezek? Olvasgattam neten es itt is, hogy mindenkinek vannak rossz, agressziv gondolatai de en szorongok toluk nagyon es felek, hogy mi van ha el veszitodik aza kontroll vagy ilyesmi..
aug. 1. 18:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Ez ocd betegség. Tehát nincs köze elvileg a skrizofréniához. Ocd-n belül ez "kényszergondolatok" azon belül "agresszív kényszergondolatok" Nálam nagyfokú stressz okozta. Nálad nem tudom de lehet hogy megijedtél tudatban a barátodtól hogy ő skrizofrén... Nekem 3 éve volt hasonló kényszergondolatok és szőrnyen éreztem magam tőle. Sírtam hogy miért akarok másokat bántani pedig senkit se tudnék de a gondolatok csak jöttek. Végül kórházba kerültem de nem is igazán a kórház segített hanem az hogy rájöttem hogy ocd beteg vagyok és ezek nem a saját gondolataim... Tehát tőled "idegen" gondolatok. Ezt kell megérteni fejben. Persze nehéz úgy ha mindig a rosszra gondolsz...
aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Elvileg csak nincs koze? Ez most kicsit megijeszt
aug. 2. 00:40
 13/42 anonim ***** válasza:
0%
ember akarmit mondunk te egyre szarabbul vagy meg a vegen tenyleg te is skizofren reszel
aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
😔😔😔…. Nem akarok az lenni es semmilyen mentalis beteg nem akarok lenni
aug. 2. 10:00
 15/42 anonim ***** válasza:

tudom mit mar en vagyok skizofren ezektol a kommentjeidtol mar ember


a rohadt eletbe mar

aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Valami nyugtato valaszra vagyok.. hogy nincs ilyen, hogy onkontrol vesztes vagy hogy az agyad kikapcsol vagy ilyesmi
aug. 2. 10:14
 17/42 anonim ***** válasza:
ember ezt a kerdest mos komolyan kiemelted?
aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Igen :(… miert ?
aug. 4. 20:03
 19/42 anonim ***** válasza:

ez mar tul mely ember.. tul melyre mesz megirta mas is, nem kell paraznod ennyire. Tudod mennyi skizoval talalkoztam osztalyon? Zombeszok - a gyogyszer miatt. De amugy tok normalisak.


Tessek it egy skizo csaj, aki hat meg tobb problemaval rendelkezik, nezd csak a videoit. Ha te ilyen vagy nagyon nagyban akkor beszelj pszichologussal: https://www.youtube.com/@emilieolesenlife3036


Egy masik srac a csajaval skizofren epizoddal: https://www.youtube.com/watch?v=Ql4syEXDhk0

aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
De en most nem a skizofreniaval foglalkozom hanem azzal, hogy miert vannak rossz agressziv gondolataim
aug. 5. 06:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!