Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szellentés mindig a székelés...

A szellentés mindig a székelési inger előfutára?

Figyelt kérdés

Az óvodában, ahol dolgozom, mindig azt mondják a szellentő gyerekeknek megszégyenítve őket, hogy menjek wc-re, és már az edzőm is elkezdte, ha szag keletkezett az edzésen, hogy akinek wc-znie kell, menjen. Pedig szerintem nem minden esetben oldható meg a szellentés problémája egy trónolással, nálam legalább is biztosan nem, ma is vmi eszméletlen szagokat árasztottam, szerintem azért, mert túl sok hüvelyes zöldséget ettem, amellyel küzdenie kellett a hasamnak, ám ezekre az óvodai beszólásokra meg az edző szavajárása miatt még ki is próbáltam, hogy oké, edzés előtt kipróbálom, hogy hátha kijön belőlem minden bűzlő szemét, számomra meglepő módon jött is tényleg valami, és teljes léleknyugalommal mentem edzésre, ám ott is folytatódott a szörnyű szagárasztásom, amit persze én éreztem meg először, majdnem elájultam, olyan szagú volt, és aztán mindenki más is érezte és ájuldozott.


Szerintem olyan hülyeség a megszégyenítés szellentés miatt, hiszen sem gyerek, sem felnőtt se nem választja, se nem döntése kérdése, se nem élvezi maga sem, hogy bűzölög, de ez van.


És próbáltam megszabadulni a saját bűzeimtől még edzés előtt a wc-n, sikerült is kábelt fektetnem, de lám: attól még nem ért véget az emésztési folyamatom.


A társadalom elvárná, hogy az ember addig üljön a wc-n, amíg bűzölög? Most komolyan? Van ennek egyáltalán tudományos alapja, hogy a szellentés a székelési inger előszele lenne...?


Ez a fő kérdésem!



jún. 30. 23:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb, kifejtem.
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Dudál a szar a kanyarba!😆😆😆
jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akármilyen viccesen hangzik a kérdésem, tök komoly, és megint épp bűzlöttem egyet most bakker... Talán ezért nem tudok aludni, mert még küzd a hasam az emésztéssel...
jún. 30. 23:49
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugye, nem óvónő vagy?
jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
46%
IBS nem játszik?
júl. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért mondják, hogy menj wcre, hogy egyből a kábeleidet fektesd, hanem azért hogy ott eregess és bűzölögj, ha már mindenképp eregetned kell!


Ocsmány és rendkívül kulturáltan dolog ott fingani, ahol mások is vannak, legtaplóbb az, aki konyhában fingik.

Érzed, hogy jönni fog a galamb, akkor azonnal ki kell menni wcre, és ott intézni, és nem azon agyalni, hogy jön e

mellette kábel, vagy sem.


Óvó néni és edző bácsi azért mondogatta, hogy tanítson téged és más kultúrálatlan tudatlant. De ha ez neked ma is kérdés, akkor làtszik, nem sokat fejlődtél!

júl. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Helyesírási hibákért bocs, átír a telefon..

*Kulturálatlan, stb...

júl. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az előfutár lenne, akkor mindenki napi 17x menne tojni.
júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk számomra tök alap, hogy nem mások orra alá fingok, hanem kimegyek a helyiségből.


Idióta öcsémnek volt szokása, ott fingott, ahol rájött, és még az sem érdekelte, hogy pl valaki eszik.

Fájt volna kimennie a wc-re gondolom.

tegnap 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!