Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Biciklizés után hányinger,...

Biciklizés után hányinger, minden elhomályosodik utána kis fejfájás -om van. Mi az oka? Hívjak orvost?

Figyelt kérdés
Felbicikliztem az Avasra (Miskolc) miután felértem, nagyon hányingerem lett, aztán minden elhomályosodott, majd olyan 4perc múlva minden rendben lett. Soha nem tapasztaltam semmi ilyet, nem szédültem soha, egyszóval nem vagyok beteges típus.
máj. 4. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyit szoktál mozogni? Mikor mozogtál utoljára intenzívebben? Gyorsan mentél fel ?

Ha az ember megerőlteti magat lehet ilyen tünete, futás utan is szokott ilyen előfordulni sok embernél. Én nem aggódnék, főleg ha elmúlt és nem tért vissza.

máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi vizet iszol? (Nem folyadékot, vizet!)
máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok egy-egy sportember, hétvégenként biciklizés és szerdánként úszni szoktam. Utoljára kedden volt futni, azóta nagyon nem csináltam semmi érdemlegeset. Elég gyorsan mentem felfelé, nem szoktam ennyire hajtani.


2. 2liter mindennap megiszom szerintem (gyerek vagyok, nem felnőtt) gyümölcsleveket általában hanyagolom.

máj. 4. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha felfelé hajtottál akkor simán. Eleve erőlködsz, jó sok oxigént vehettél fel hirtelen.
máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
máj. 5. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre azért figyelj. Ha szédülsz, fulladsz inkább állj meg, pihenj.
máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hasonló történt meg velem, az oka nekem a meleg volt és előtte kb egyáltalán nem mozogtam
máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!