Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vérnyomáscsökkentöt...

Milyen vérnyomáscsökkentöt szedtek? És hányszor?

Figyelt kérdés
máj. 2. 13:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Rendszertelenül ver a szivem, lehet, hogy már sok éve, de csak Covid idején vettem észre, miután letöltöttem a telómra egy kardiográf nevű appot. 45 és 110 között ugrál néhány szivverésenként véletlenszerűen. Vizsgálgatták, de nem találtak rá magyarázatot. Az ultrahang szerint erős, vastagfalú a szivem, nincsennek olyan tünetek, ami veszélyes lenne. Felirták Bisoprolol-ból a napi legkisebb adagot. A szívverésem azóta is összevissza, viszont az amúgy is alacsony vérnyomásomat (105-125 körüli) levitte 90-115 közé. A vicces csak az a dologban, hogy sem a véletlenszerű szívverés, sem az alacsony vérnyomás nem okoz semmiféle panaszt, a fizikai erőm is megvan. Csak annyit vettem észre, ha 95 alá megy, elálmosodok, ezért abbahagytam a szedését.

Lehet, hogy nálatok is vérnyomáscsökkentő hatása van, kérdezzétek meg az orvosotokat.

máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11, az én HCM-em így kezdődött, erős, vastag falú szívvel, ugráló pulzussal, néha 90 alá eső vérnyomással, de különösebb panasz nélkül. Most rokkant nyugdijas vagyok, 56 évesen. A vastag falú szívem 2 cm vastag, és épp a vastagsága miatt nem tud rendesen pumpálni (az MRI szerint 2cm vastag).
máj. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

11-es és 12-es Fótyi Erik tud segíteni.

Többieknek is de nekik.pluszban.Javallat.hu ott Szúrós Gyöngyajak, Galagony, Fagyöngy de van ott szuper telefonos tanácsadás. Ezeket szerettel és tapasztalattal ajánlom.Semmi sem véletlen.

máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13

Hogyan tudna segíteni ez a kuruzsló? Telefonon keresztül végez genetikai módosítást? Mert ez egy genetikai betegség nálam, kimutatták, hogy ez az oka, csak fiatalabb koromban nem okozott észrevehető problémát.

máj. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Coverex
máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 14.

Nem ismered ne írj negatív véleményt tudatlanul. Talán a te ,,genetikai,, problémádon is lehet változtatni. Ha mégis van róla tapasztalatod ami igazi akkor azt nyugodtan írd meg. Köszönöm szépen.

máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16-os


Én is kapásból elutasítom az ilyen önjelölt gyógyítókat. Nem hiszek abban, hogy egy ember többet tudna, mint a sok-sok orvos együtt! Ha ezek a gyógyszerek tényleg annyira jók lennének, akkor benne lennének az orvostudomány "nagykönyvében", és nem az interneten terjednének, legtöbbször aránytalanul nagy pénzekért.

máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Hova gondolsz ***** válasza:
100%

Svájcnak:Igaz, hogy nem nekem ajánlottad Fótyi Eriket, de nem tudok szó nélkül elmenni a kommented mellett.

A magam részéről nagy tisztelője vagyok a távolkeleti tudományoknak, életmódnak, művészeteknek (ebbe értsd a harcművészetet is), pl. Szun Ce könyvét akár a mai életünkre is lehet alkalmazni, hiába a hadviselésről szól. Vagy ott a Hagakure, az Öt elem könyve, ezen kívül rengeteg régi kínai regényt olvastam, japán költők műveit is. Sőt rajtam csak az akupunktúra segített, amikor a nyugati orvostudomány csődöt mondott az állandó és erős szédülésemmel kapcsolatban. Ezeket csak azért írtam le, hogy lásd, hogy elégé nyitott vagyok a távolkeleti gyógymódokra is. Meg is kaptam érte a magamét az orvosoktól. Hiába mondtam, hogy nem a kínai piacos "doktorhoz"mentem, hanem egy mongol orvoshoz, aki itt Magyarországon sebészként dolgozik, és mellette alkalmazott többféle gyógymódot.

De ez az ember, akit te ajánlottál, hát...nem is tudom.

Egy keveset olvastam a reikiről, tudom, hogy többféle iskola vagy irányzat létezik ebben a gyógymódban, DE olyat sehol nem láttam, (csak a fent nevezett ember honlapján), hogy a démonok kiűzése, átkok levétele, meg a fehér mágia művelése a reikihez tartozna.

És pont ez az oka, amiért a számomra hiteltelen.

máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én "két lábbal a földön állok". nem hiszek az ilyen hókusz-pókuszokban. Elismerem a távolkeleti gyógyítók tudását, az ezer évek alatt szerzett tapasztalataikat.

De: ez a tudás ott és akkor volt érvényes. A mai világban csak próbálkozás, hátha bejön, (és pénzforrás a mai "gyógyítóknak").

Teljesen más világban élünk, esszük a multik ki tudja milyen vegyszerekkel adalékolt kajáit, szívjuk a nagyvárosok mérgező levegőjét, és olyan népsűrűségben töltjük az időnket, ami akkor még nem volt, na és a mai mozgásszegény életmód....

És akkor jön egy Fótyi Erik, ráadásul telefonon, esetleg az interneten és csodát igér ....

máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!