Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez pánikbetegség lenne? Hogy...

Ez pánikbetegség lenne? Hogy lehet elmulasztani?

Figyelt kérdés
Holnap kezdek az új helyemen munkanélküliség után. Eddig volt félretett pénzem, jól elvoltam az elmúlt időszakban, jól voltam. De most napok óta ásítás-érzetem van, és próbálkozom az ásítással, hogy "lemenjen" levegő, mert nélküle úgy érzem, mintha a sima levegővétellel nem kapnék elég oxigént. Ne értsétek félre, nincsen fulladásérzetem, csak úgy érzem, hogy a tüdőmbe nem jut jó oxigén. Régen is éreztem ezt néha előjön, de a nyugalmas, kényelmes munkanélküli napjaimban nem volt, csak akkor volt máskor is, amikor eljártam dolgozni. Szóval szerintem ez összefügg azzal, hogy "dolgoznom kell". Volt mellkas röntgenem, ott minden ok, ezért gondolom, hogy másféle hogy kell keresgélni.
2023. aug. 31. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ezt a stressz okozza,nekem is szokott iylen lenni,probalj ne ra gondolni,marmint ,hogy mindenképp ásitani akarsz ,mert annál nehezebb lesz!tereld el a gondolataidat!
2023. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, kezdődő pánikbetegség. Menj el pszichológushoz, mert ha eszkalálódik, lehet, később már a házból sem lépsz majd ki.
2023. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!